sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Makina Hidrolik & Pnomatik Güç Aktarım Sistemleri Kalıp Otomotiv

15. Ankiros - 9. Turkcast Fuarları 6-8 Ekim'de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde

Avrasya’nın en büyük metalürji buluşması ANKIROS/TURKCAST Fuarları 6-8 Ekim tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Pandeminin neden olduğu 4 yıllık aranın ardından düzenlenecek fuar dünyanın dört bir yanından sektör temsilcilerini bir araya getirecek.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 27 Eylül 2022 - 13:16
  • 2 ay önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 30,5 bin kez okundu
15. Ankiros - 9. Turkcast Fuarları  6-8 Ekim'de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde

2 yılda bir 6-8 Ekim tarihlerinde düzenlenen ANKIROS/TURKCAST fuarları pandeminin ardından dört yıl ara ile ilk kez düzenleniyor. 30 yıldır düzenlenen en uzun soluklu sektör etkinliklerinin başında gelen fuarın 20 bini aşkın ziyaretçiyi ağırlaması hedefleniyor. Avrasya’nın en büyük organizasyonlarından biri olma özelliği taşıyan etkinlik, aynı zamanda sektörlerin gelişimine destek olmak amacıyla düzenlenen 21. Uluslararası Metalürji ve Malzeme Kongresi ile 11. Uluslararası Döküm Kongresi’ne de ev sahipliği yapacak. 

Türk döküm sanayi TURKCAST’da buluşacak

Turkcast Fuarı’na bu yıl başta Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği üyeleri olmak üzere Ankara, Bursa, İzmir, Konya ve Türkiye’nin diğer bölgelerinden 97 sektör temsilcisi katılacak. Döküm alıcılarının beğenisine sunulacak ürünler, sektörün ülkemizdeki üretim gücünü sergileyecek.

Türk çelik sanayinin gücü ANKIROS ’da sergilenecek

Katma değeri yüksek üretimin en iyi örneklerinden çelik sanayinin temsilcileri Ankiros Fuarı’nın Demir-Çelik özel bölümünde milli üretimin gücünü gösterecek.

6-8 Ekim tarihlerindeki organizasyona toplam 1047 katılımcı yer alıyor.

Fuar detayları, etkinlik programları ve ziyaret için: www.ankiros.com

 

. . .

METAL EXPO REKORLARIYLA BİRLİKTE 28 EYLÜL’DE…

Demir çelik sanayinin hızla büyüyen en etkin fuarı METAL EXPO EURASIA İSTANBUL, 28 Eylül – 01 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, 9. ve 10 salonlarda kapılarını ziyaretçi ve katılımcılarına açıyor.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın