sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Makina Elektrik - Elektronik

ABB Robotik Bölümü müşteri günlerinde yeni ürün ve uygulamalarını sunuyor.

ABB Robotik Bölümü entegratör, otomotiv ana sanayi ve yan sanayi ile genel endüstri müşterilerini misafir ediyor. ABB Robotik bölümü 22-24 Ekim tarihlerinde Robotik Müşteri Günleri çerçevesinde ABB İzmir Fabrika-sında son teknoloji ürünleri ve uygulamalarının sunulduğu ve sergilendiği etkinliğin kapılarını müşterile-rine açıyor.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 25 Ekim 2019 - 13:11
  • 3 yıl önce yayınlandı
  • 2 dk okuma süresi
  • 136,5 bin kez okundu
ABB Robotik Bölümü müşteri günlerinde yeni ürün ve uygulamalarını sunuyor.

 ABB Robotik Bölümü entegratör, otomotiv ana sanayi ve yan sanayi ile genel endüstri müşterilerini misafir ediyor. ABB Robotik bölümü 22-24 Ekim tarihlerinde Robotik Müşteri Günleri çerçevesinde ABB İzmir Fabrika-sında son teknoloji ürünleri ve uygulamalarının sunulduğu ve sergilendiği etkinliğin kapılarını müşterile-rine açıyor.

Üç günlük etkinlik süresince, IRB1200 Safemove 2 Montaj Uygulaması, IRB2600 Kuvvet Kontrol Sensörü ve YuMi Selfie Demo montaj hücresinde bulunan çeşitli robot otomasyon örnekleri , Robot Studio artırıl-mış gerçeklik demosu, Robot Studio Simulasyon , 3DVM , İnternet Bağlantılı Servisler ve Servis çözümleri sunumları robot kullanan otomotiv ve genel endüstri son kullanıcları ile robot entegrasyon işi ile uğraşan tüm partnerlere ürün ve servis anlamında dijital dönüşümün geleceği ve teknolojide gelinen son örnekler sunuluyor. ABB, endüstriyel robotlar, robot yazılımları, robot ekipmanları ve robotlu uygulama çözümlerinin lider te-darikçisidir. 53 ülkede ev sahibi olarak, en geniş servis ağı ve sunumuyla desteklenen 400,000'den fazla kurulu robotu mevcuttur.

ABB, önde gelen bir endüstriyel robot tedarikçisi olarak, kaynak, malzeme taşıma, montaj, kesme, boya ve yüzey işleme, toplama, paketleme, paletleme ve makine besleme uygulamaları için robot yazılımı, çev-resel ekipman, modüler üretim hücreleri, sistemler ve servis hizmetleri sağlamaktadır. Hizmet verilen pa-zarlar arasında otomotiv, plastik, metal parça imalatı, dökümhane, elektronik, takım tezgahları, ilaç, gıda ve içecek endüstrileri bulunmaktadır. ABB Türkiye Robot Bölümü İzmir Bölge Satış Mühendisi Mustafa TAŞDEMİR “ ABB Robotik bölümü ola-rak bölgesel anlamda ilk defa ve en yüksek katılım ile düzenlenen bu müşteri günlerini, ABB İzmir Fabrika-sında tüm paydaşlarımızın değerli katılımıyla yapıyoruz.

ABB Robotik, endüstriyel ve işbirliği temelli ro-botlar ile dijital servisler konusunda öncüdür. Biz, müşterilerimizin bağlantılı ve işbirliği temelli olan geleceğin fabrikasına doğru attıkları her adımda, güvenilirlik, esneklik, verimlilik ve güvenliklerini iyileştir-melerine nasıl yardımcı olduğumuzu hafta boyunca anlatmaya çalışacağız’’ dedi. ABB (ABBN: SIX Swiss Ex), dijital endüstriler için kapsamlı sunumları olan öncü bir teknoloji lideridir. 130 yılı aşan inovasyon geleneği ile ABB, dünya çapında öncü ve müşteri odaklı dört iş koluyla bugün dijital endüstrilerin lideridir: Bunlar, ABB AbilityTM dijital platformuyla birlikte desteklenen Elektrifikasyon, En-düstriyel Otomasyon, Hareket Sistemleri, ile Robotik ve İmalat Otomasyonu işletmeleridir. ABB’nin piya-sada öncü Güç Şebekeleri işletmesi 2020 yılında Hitachi’ye devredilecektir. ABB yaklaşık 147.000 çalışanı ile 100’ün üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir. www.abb.com.tr — Daha fazla

. . .

KARDEMİR AR-GE Merkezi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı…

KARDEMİR, Türk Çelik Sektörüne yeni bir AR-GE Merkezi daha kazandırdı. KARDEMİR Yönetim Kurulu tarafından 15 Nisan 2019 tarihinde kuruluşu gerçekleştirilen KARDEMİR AR-GE Merkezi, iki aşamalı değerlendirme ve denetim süreci sonrasında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tescil edildi. Eylül 2019 tarihi itibariyle Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Türkiye’de AR-GE Merkezi Belgesi verilen 1.195 firma listesine eklenen KARDEMİR AR-GE Merkezi,…


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın