sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

Akbank Direkt’ten KOBİ'lere “Google Benim İşletmem” Uygulaması

İnternet ve mobil bankacılık alanlarında yenilikleri ve ilkleri sektöre kazandıran Akbank, Türkiye’de yine bir ilke imza atarak, tüm KOBİ’lerin internet aramalarında kolayca bulunması için yeni bir hizmet hayata geçirdi.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 25 Şubat 2019 - 10:53
  • 4 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 126,1 bin kez okundu
Akbank Direkt’ten KOBİ'lere “Google Benim İşletmem” Uygulaması

İnternet ve mobil bankacılık alanlarında yenilikleri ve ilkleri sektöre kazandıran Akbank, Türkiye’de yine bir ilke imza atarak, tüm KOBİ’lerin internet aramalarında kolayca bulunması için yeni bir hizmet hayata geçirdi. Müşterilerinin alışkanlıklarından ilham alan Akbank’ın yeni hizmeti ile artık Akbank Direkt üzerinden KOBİ’ler Google Benim İşletmem’e ücretsiz ve anında kaydolacak ve tüketicilerin Google aramalarında daha kolay bulunabilecekler. Hizmeti kullanmak için Akbank Direkt’e giriş yaptıktan sonra Başvurularım menüsü altından Google Benim İşletmem’i seçerek, adresinizi Google Haritalarda doğrulamak yeterli olacak.

“Modern hayat alışkanlıklarından ilham alıyor, insan odaklı teknolojiler geliştiriyoruz”

Akbank Direkt Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Tolga Ulutaş yeni hizmetleriyle ilgili şunları söyledi; “Google bugün dünyanın en önemli arama motoru. Tüketiciler tüm ihtiyaçlarını ve merak ettiklerini Google’da arıyor. Dolayısıyla günümüzde KOBİ’ler için bu aramalarda kolay erişilebilir olmak çok önemli. Tüketici bir restorana gidecekse, alışveriş yapmak için bir dükkân arıyorsa, kısacası herhangi bir şeye ihtiyaç duyduğunda Google’a soruyor. Bu nedenle de Google Benim İşletmem’e kayıtlı iş yerleri, listelemede yer alarak her zaman bir adım önde oluyor. KOBİ’ler bu uygulama sayesinde iş yeri bilgilerini, tüketicilerin görmeleri için istedikleri fotoğrafları, açılış kapanış saatlerini girebiliyor, müşterilerinin yorum yapabileceği bir alana sahip olabiliyor. Bu özelliklerimizle Türkiye’de bankacılık sektörünün dijital dönüşümüne liderlik etmeye devam edeceğiz ”

. . .

Demir çelik sektörüne özel çözümler…

1982 yılında kurulan Memsan Makina demir çelik sektörüne özel çözümler sunuyor. Sektördeki tecrübesi, ürün kalitesi ve donanımlı personeli ile müşterilerine hizmet veren firma, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyor ve bu gelişmeleri üretim sürecine dahil ediyor. Almanya, Ürdün ve Filistin’e ihracat yapan Memsan Makina 2019 yılı itibarıyla ihracat rakamlarını arttırmayı hedefliyor.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın