sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

Albaraka Türk, 2018 yılını 11 ödülle kapattı

Albaraka Türk, ulusal ve uluslararası saygın kurum ve kuruluşlar tarafından 2018’de toplam 11 ödüle layık görüldü.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 5 Şubat 2019 - 10:21
  • 4 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 125,1 bin kez okundu
Albaraka Türk, 2018 yılını 11 ödülle kapattı

Albaraka Türk, ulusal ve uluslararası saygın kurum ve kuruluşlardan 11 ödül aldı. Türkiye’de gerçekleştirdiği “İlk Tier 1 Sukuk İşlemi” ile “Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası” ve “En İyi Sukuk İşlemi” ödülüne layık görülen Albaraka Türk, Dünya İslami Finans ödüllerinde, Türkiye’de girişimciliğin merkez üssü olmaya aday “Albaraka Garaj” ile “En İyi Fintek Hızlandırma Merkezi” ve Avrupa’nın ilk dijital katılım bankacılık uygulaması “INSHA” ile “En İyi Dijital Banka” ve “Yılın Fintek Girişimi” olmak üzere 2018’de toplam 11 ödüle layık görüldü. Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, “2018’de aldığımız ödüllerden dolayı son derece mutluyuz. Uluslararası alanda kazandığımız ödüllere 2019’da yenilerini ekleyeceğimize inanıyoruz. Bu ödüller, bizim Türkiye’de katılım bankacılığına öncülük eden birçok yenilikçi yatırımımızın ne kadar doğru olduğunun bir göstergesi” ifadelerini kullandı.

. . .

Yerli ve Milli Türk Markaları Hannover Messe’ye…

Türk makinelerinin rekabet gücünü arttırmak isteyen Ticaret Bakanlığı’nın gözü bu yıl 1 – 5 Nisan 2019, “Hannover Messe” Fuarında olacak. Bakanlık “Endüstriyel Teknoloji” alanında dünyanın lider ticaret buluşması olan Hannover Messe’ye yerli ve milli ürünleriyle katılacak olan Türk şirketlerine önemli destekler sunacak. Dünyanın başlıca fuar organizatör firmalarından Deutsche Messe A.G. tarafından Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen fuar; “Endüstriyel…


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın