sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]rk.com

Alternatif Bank, 2018'deki Başarılı Performansını Çalışanlarıyla Kutladı

Alternatif Bank, 2018 yılında başarılı bir performans sergileyerek yılı sektörün üzerinde büyüyerek tamamladı.

Alternatif Bank, 2018'deki Başarılı Performansını Çalışanlarıyla Kutladı

Alternatif Bank'tan yapılan açıklamaya göre, banka, 2018 başarısındaki en önemli payın sahibi çalışanlarıyla "2019 Bizde" konseptli vizyon toplantısında bir araya geldi. 2018'in değerlendirildiği toplantıda, yakın ve uzun vadeli hedefler de paylaşıldı. Açıklamada görüşlerine yer verilen Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür, şunları kaydetti:

"Banka olarak, stratejik hedeflerimiz doğrultusunda istikrarlı büyümemizi sürdürüyoruz. Geride bıraktığımız yıl, Alternatif Bank olarak çalışanlarımızın gösterdiği büyük eforla ve basiretli bankacılık anlayışımızla iyi bir sınav verdik. Sektörün üzerinde ve sağlıklı büyüyerek pazar payımızı artırmak üzere kendimize koyduğumuz hedeflere emin adımlarla ilerledik. Gösterdikleri performanstan dolayı her bir çalışma arkadaşıma, bizden desteklerini esirgemeyen hissedarımız The Commercial Bank'a ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Çalışanlarımız ve hissedarımızın bize duyduğu güvenle büyümemizi sürdürerek Türkiye'de reel sektöre ve üretime bilgi, yetkinlik ve sermaye desteğimizi artıracağımıza, Alternatif Bank'ı daha da yukarı taşıyacağımıza tüm kalbimle inanıyorum."

. . .

VakıfBank'a En İyi Teknoloji Kullanımı…

VakıfBank, Stevie Awards'ta Finansal Hizmetler Sektörü-Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı ve Pazarlama Çözümü kategorilerinde iki ödül aldı.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın