sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik

ArcelorMittal Eylül'de İspanya ve Fransa'da BF'leri Yeniden Başlatacak

İspanyol basınında yer alan haberlere göre, ArcelorMittal, talebin hızla düşmesi nedeniyle bu yılın Nisan ayı başında durdurulan Asturias'taki Alto A Ocağı'nın üretimine geçici olarak devam etme kararı aldı.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 3 Eylül 2020 - 13:30
  • 2 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 147,4 bin kez okundu
ArcelorMittal Eylül'de İspanya ve Fransa'da BF'leri Yeniden Başlatacak

İspanyol basınında yer alan haberlere göre, ArcelorMittal, talebin hızla düşmesi nedeniyle bu yılın Nisan ayı başında durdurulan Asturias'taki Alto A Ocağı'nın üretimine geçici olarak devam etme kararı aldı. Şirket tarafından bildirildiği üzere, ArcelorMittal Asturias Ocağı A'nın Eylül sonunda yeniden faaliyete geçmesi hedefleniyor ve bu karar, Gent'te bu türden başka bir tesisin yeniden modellenmesi sırasında müşterilerine tedarik garantisi verme ihtiyacına atfediyor.

ArcelorMittal, Eylül ayı ortasında Fos-sur-Mer fabrikasındaki BF No1'deki faaliyetlerine de yeniden başlayacak. ArcelorMittal Gent'teki kaplama çalışmaları bu hafta başladı; tesisteki BF'lerden biri durduruldu.

. . .

Eklemeli üretim; optimum imalat, maksimum potansiyel…

Eklemeli üretim yani addictive manufacturing, halihazırda çeşitli sektörlerde yerini sağlamlaştırdı. 3 boyutlu yazıcı ürünleri, çeşitli sektörlerde hem üretici hem de tüketici tarafında popülerlik kazanıyor. Bu teknoloji, başta prototip ve tek parça üretiminde olmak üzere bariz avantajlar sağlıyor: "


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın