sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Makina

Benim Makinem.net artık hizmetinizde

Yeni veya ikinci el makinelerinizi / ekipmanlarınızı alıp satabileceğiniz online pazar yeri platformu BenimMakinem.net artık hizmetinizde.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 1 Nisan 2022 - 14:04
  • 11 ay önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 125,4 bin kez okundu
Benim Makinem.net artık hizmetinizde

Yeni veya ikinci el makinelerinizi / ekipmanlarınızı alıp satabileceğiniz online pazar yeri platformu BenimMakinem.net artık hizmetinizde.

Endüstriyel makine ve ekipmantedariği için zamanın ve detayların önemini göz önünde bulundurarak, en uygun makineyi satın almanız veya satmanız için BenimMakinem.neten doğruçözümleri sunmak için programlandı.

BenimMakikem.net,  üretim hatlarını yenilerken ikinci el makinelerini/ekipmanlarını değerlendirmek isteyen işletmeler başta olmak üzere, portföyündeki makine/ekipmanlar için satış kanalı arayan firmalar için de en uygun çözümleri üretmekte.

Açılışını plastik, metal ve fabrika ekipmanları kategorileri ile yapan BenimMakinem.net, ilerleyen günlerde komponent, yedek parça, ambalaj, gıda ve diğer sektör kategorileri de hizmete sunacaktır. Yakın zamanda hizmet ilanı kategorisi ile teknik servis, lojistik, ekspertiz, bakım, finans gibi destekleyici sektörlere de hizmet verecektir

BenimMakinem.net, yeni veya ikinci el makinelerinizi uygun alıcılar ile buluşturmak üzere satıcılara sektön en kullanışlı mağaza özelliklerini sunarak hem ticari hem de zaman kazanımlarınızda fark yaratacak bir platform sunmakta.

Alıcılar için ise, detaylı makine/ekipman arama özelliğinin yanı sıra güvenli alış veriş politikası ile hizmet vermektedir.

Süreç içinde makine ve ekipmansektönde tüm kategorilerde en detaylı veritabanı yapısına sahip olarak, ülkemizin en güçlü makine pazar yeri platformu olmayı hedeflemekteyiz.

Özellikle ikinci el ticareti ile makine geri dönüşüm politikası ile sektörde yerli ekonomiye katkıda bulunarak, ikinci ellerin ihracatına olanak sunarak ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. Bu amaca uygun olarak ilerleyen aylarda üyelerimize hedef pazarlar belirleyip site üzerinden yurtdışına satma imkanı sunacağız.

 

 

. . .

machingo.com yayına başladı

Endüstri ve sanayi dünyasını kapsayan, yeni nesil yayıncılık politikası ile yayın yapacacağımız machingo.com'u sizlere tanıtmaktan mutluluk duyarız.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın