sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Boru & Profil Paslanmaz

Borşen Paslanmaz Çelik Boru Adana Pazarını Domine Ediyor

Yapı alanında geçmişten bu yana sıkça tercih edilen paslanmaz çelik yapısı, sunduğu avantajlar ile ön plana çıkıyor. Bu noktada mükemmel ürün yapılarına imza atan Borşen, yüksek kalitede paslanmaz çelik ve boru ürünlerine erişmeyi mümkün hale getiriyor.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 29 Ocak 2020 - 19:45
  • 3 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 148,4 bin kez okundu
Borşen Paslanmaz Çelik Boru Adana Pazarını Domine Ediyor

 

Yapı alanında geçmişten bu yana sıkça tercih edilen paslanmaz çelik yapısı, sunduğu avantajlar ile ön plana çıkıyor. Bu noktada mükemmel ürün yapılarına imza atan Borşen, yüksek kalitede paslanmaz çelik ve boru ürünlerine erişmeyi mümkün hale getiriyor. Paslanmaz boru Adana şehri dahilindeki tüm ihtiyaçları karşılamayı başaran firma, bu sayede pratik bir süreç yaşamayı sağlıyor. Konut ve tesis gibi farklı yapılarda dahi tercih edilebilen paslanmaz çelik ürünleri, yapının dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını destekliyor. Ürün grubu içerisinde yer alan paslanmaz çelik boru çeşitleri, yapının ince detayları açısından önem teşkil ediyor.

Önemli Paslanmaz Çelik Ürünleri
Üretim çeşitliliği ile farklı noktalarda kullanılmak üzere tasarlanan pek çok özgün paslanmaz çelik ürünleri bulunuyor. Çevre birimleri olarak da nitelendirilen bu parçalar, özellikle bağlantı noktalarında işlemleri kolaylaştırıyor. Boru hatlarının sağlam ve dayanıklı bir biçimde birbirleriyle bağlanmasını sağlayan ürünlerden dahi söz edilebilir. Hal böyle olunca paslanmaz çelik teknolojisinin ne denli popüler ve önemli bir hale geldiği çok daha rahat bir şekilde anlaşılabilir. İhtiyaç doğduğu takdirde paslanmaz fittings Ceyhan ve diğer ilçeler genelinde kolayca kullanılıyor. Özellikle Borşen tarafından sağlanan profesyonel müşteri desteği, sürecin sorunsuz geçmesini sağlıyor. Böylelikle Adana pazarını domine etmeyi başaran profesyonellik, aynı zamanda paslanmaz çeliğin gücünü de gözler önüne seriyor.

Endüstriyel Alanda Paslanmaz Çelik
Tüketici noktasında tercih edilmekte kalmayan paslanmaz çelik yapısı, aynı zamanda endüstriyel alanda da sıklıkla kullanılıyor. Özel tesisler ve üretim alanları da dahil olmak üzere geniş kullanım skalası sunan paslanmaz çelik, üretim hacminin güvenli ve sağlam kalmasına etki ediyor. Benzer durum 
paslanmaz boru ürünleri için de geçerli oluyor.

Üretimin arttırılması ve genişletilmesi, doğrudan ülke ekonomisine olumlu yönde katkı sağlıyor. Ayrıca dünya pazarı yarışında öne geçebilmek ve daha fazla üretim hacmi oluşturmak için kaliteli, büyük tesisler oluşturmak kaçınılmaz olabiliyor. Bu gibi durumlarda devreye giren paslanmaz çelik, dev tesisler için de kullanılıyor. Böylelikle ihtiyacın son derece fazla olduğu paslanmaz çelikte kullanım oranı da bir o kadar geniş oluyor.

. . .

İzmir Demir Çelik'in bağlı…

İzmir Demir Çelik’in bağlı ortaklığı İzdemir Enerji Elektrik Üretim'in halka arzı için çalışmalara başlandığını duyurdu.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın