sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik

CCSAN METALURJİ A.Ş. METALEXPO FUARINDA

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 13 Eylül 2019 - 23:34
  • 3 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 129,7 bin kez okundu
CCSAN METALURJİ A.Ş. METALEXPO FUARINDA

CCSAN METALURJİ A.Ş. METALEXPO Fuarında Müşterileriyle bir araya geldi ..

CCSAN A.Ş.

Sektörde marketing bir sistem anlayışıyla; demir, çelik, paslanmaz sarı, bakır, çinko, alüminyum mamullerin toptan perakende ticaretini yapmakta ve bu ürünlerin kesimini talebe göre istenilen ebatlar da özel üretimini yapmakta ve ülke geneline hizmet vermekteyiz. Demir çelik ürünleri başta inşaat sektörleri olmak üzere beyaz eşya gemi sanayi, tarım ve ziraat aletleri, gıda sanayi, dekoratif ürünler, tekstil sanayi otomotiv boru imalatı ısı sanayi elektrik elektronik sanayi makine imalat sanayi gibi sektörlerde kullanılmaktadır.

Ağırlıklı olarak; profil çeşitleri, sıcak ve soğuk lama çeşitleri, kare ve köşebent çeşitleri, yassı saclar, çelik çekme ve sanayi boruları, NPU - NPI potrel çeşitleri, paslanmaz çeşitleri, otomat grupları, vasıflı çelikler, hırdavat ve nalbur ürünler, ve testereyle çaplı kesim lazer kesim, CNC plazma kesim, rulo açma ve dilme ve özel talebe göre tedarik ve hizmetler sağlamaktayız. Stoklarımızdaki ürün yelpazesi bir hayli fazla olmakla beraber gerek iç piyasada gerekse de dış piyasada müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak taleplerine cevap vermekteyiz. Ürünlerimiz TSE’ye uygun koşularda sertifikalı ve garantilidir. Kalite belgesi olarak İSO 9001 İSO 10002 İSO 140001 OHSAS 18001 gibi belgelere sahibiz.

Firmamızın kısa sürede gözle görülür bir başarıya ulaşmasının sebebi; iyi bir ekip çalışmasıyla, ticari ahlak kurallarından ödün vermeden ve müşterilerimizi çözüm ortağı olarak görerek hizmet vermemizdir.

. . .

Memsan Makina METALEXPO Fuarında yerini aldı.

Demir çelik sektörüne yönelik makina imalatları yapan firma Hadde Yollukları ,Hadde yedek parçaları ,Soğutma ızgaraları,Temcor(temper imalatları,Hadde tezgaları ,vinç imalatları ,Konveyor imalatları gibi Çok yönlü olarak Anahtar teslimi hizmet vermektedir.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın