sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Hadde Ürünleri

CCSAN METALURJİ, METALEXPO FUARI'NA KATILDI

Demir çelik sektörünün tüm profesyonellerini bir araya getiren METALEXPO - Demir, Çelik, Metal Ürünleri & Teknolojileri Fuarı’nda boy gösteren CCSAN Metalurji, fuarda ürünlerini müşterileriyle buluşturdu.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 8 Ekim 2021 - 13:22
  • 1 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 127,4 bin kez okundu
CCSAN METALURJİ, METALEXPO FUARI'NA KATILDI

Demir çelik sektörünün tüm profesyonellerini bir araya getiren METALEXPO - Demir, Çelik, Metal Ürünleri & Teknolojileri Fuarı’nda boy gösteren CCSAN Metalurji, fuarda ürünlerini müşterileriyle buluşturdu.
Yeni iş birlikleri ve pazarlama bağlantılarının yanı sıra ihracat alanında da birçok firmayla görüşme imkanı bulan CCSAN Metalurji, ürünlerini tüm müşterilerine ve METALEXPO ziyaretçilerine sunma imkanı buldu. Özellikle fuar süresince standında gerçekleştirdiği sanatsal etkinlik ve çeşitli organizasyonlarla fuara renk katan CCSAN Metalurji, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Demir Çelik Store Dergisi olarak fuarda standını ziyaret ettiğimiz CCSAN Metalurji Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Cüstan fuara ilişkin görüşlerini bizlerle paylaştı.


Türk çelik sektörünün pandemi dönemini başarılı şekilde geride bıraktığını söyleyen Cüstan; “Pandemi sonrası tüm sektörlerde olduğu gibi çelik sektöründe de durağanlık ve üretimde yavaşlamalar oldu fakat aşının bulunmasıyla salgın kontrol altına alındı, tüm sektörlerde hareketlenmeler oldu ve fuarlar başladı. Metalexpo Fuarı salgın sonrası ilk fuarımız oldu ve oldukça da verimli geçti. Ürünlerimizi müşterilerimize ve iş bağlantılarımıza tanıttık. Fuarda yeni müşteriler ve yurtdışı bağlantıları da sağladık. Bizim için fuar oldukça verimli geçti. Tüm bunların geri dönüşlerini fuardan sonra alacağımızı düşünüyoruz. Tüm fuar ziyaretçilerine ve standımızda bizi yalnız bırakmayan tüm müşterilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
İstanbul’da farklı lokasyonlarda bulunan ürün depoları ve merkez satış ofisi ile CCSAN Metalurji A.Ş, TSE’ye uygun koşularda sertifikalı ve garantili, profil çeşitleri, sıcak ve soğuk lama çeşitleri, kare ve köşebent çeşitleri, yassı çelik ürünleri, çelik çekme borular, sanayi boruları, NPU – NPI putrel çeşitleri, paslanmaz ürün çeşitleri, galvanizli ürün çeşitleri, otomat çeşitleri, vasıflı çelik çeşitleriyle talebe göre istenilen ebatlar da ürünlerin tedariğini, kesimini ve sevkiyatını yaparak Türk sanayisine hizmet veriyor.

. . .

Kennametal, Havacılık ve Uzay endüstrisinde…

Kennametal, havacılık ve uzay endüstrisinde kullanılan bağlantı elemanları delikleri için HiPACS Delik delme ve Havşa açma sistemini tanıttı.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın