sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Boru & Profil

Davutoğlu Metal olarak; Wire and Tube Fuarı nda standımızla yerimizi aldık

20 – 24 Haziran tarihleri arasında Almanya Dusseldorf’ta gerçekleşecek olan demir çelik sektörünün fuarı olan ve tüm dünyadan pek çok katılımcı ve ziyaretçinin yer alacağı Wire and Tube Fuarı’na bizler de Yerimizi aldık.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 21 Haziran 2022 - 13:11
  • 9 ay önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 126,8 bin kez okundu
Davutoğlu Metal olarak;  Wire and Tube Fuarı nda standımızla yerimizi aldık

20 – 24 Haziran tarihleri arasında Almanya Dusseldorf’ta gerçekleşecek olan demir çelik sektörünün fuarı olan ve tüm dünyadan pek çok katılımcı ve ziyaretçinin yer alacağı Wire and Tube Fuarı’na bizler de  Katılımcı olarak yerimizi aldık.

Fuarda, Kablo Üretim, Kablo Teknolojisi, Kablolar, Makine, Malzeme Teknolojisi, Ölçüm Sistemleri, Metaller, Düzenlenmesi ve Kontrol Teknolojisi, Şekillendirme Aletleri, Yaylar, Test Teknolojisi, Hırdavat, Tel, İşleme, Tel Üretimi vs gibi pek çok ürün sergilenecek. Tüm fuar ziyaretçi ve katılımcılarını standımıza bekliyoruz.

. . .

Türkiye de paslanmaz çelik üretiminde…

Metalürji alanında yaptığı uluslararası çalışmalarla tanınan Prof. Dr. Hamdi Ekici, Türkiye’de paslanmaz çelik sektöründeki çalışmaların Avrupa başta olmak üzere yurt dışında dikkat çektiğine işaret ederek,


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın