sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

E.C.A. yeni ürünleriyle ISK-SODEX Fuarı’nda

Sektörde E.C.A. markalı ürünleriyle faaliyet gösteren Emas Makina, iklimlendirme sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren ISK-SODEX Fuarı’nda yeni ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 3 Ekim 2019 - 12:18
  • 3 yıl önce yayınlandı
  • 4 dk okuma süresi
  • 126,8 bin kez okundu
E.C.A. yeni ürünleriyle ISK-SODEX Fuarı’nda

Sektörde E.C.A. markalı ürünleriyle faaliyet gösteren Emas Makina, iklimlendirme sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren ISK-SODEX Fuarı’nda yeni ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturuyor. Fuar kapsamında E.C.A., Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen çevreci ve sürdürülebilir ürünlerini sektör profesyonellerine tanıtıyor.

                                                                                                                                                   

Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren E.C.A., 2 Ekim Salı günü kapılarını açan ISK-SODEX Fuarı’nda yeni ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Fuar kapsamında E.C.A., Calora Premix Kombi, 2020 yılında pazara sunacağı Confeo Premix Kombi, Phoneix Şofben, Felis Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan, Elektronik Dijital Termostatik Vana, Helios Radyatör ve radyatörü adeta bir oyun öğesine dönüştüren Magnet Radyatör gibi yeni ürünlerini ilk kez sektör temsilcileriyle buluşturuyor. Türkiye’nin Avrupa’daki beşinci büyük pazar olması açısından sektör için büyük önem taşıyan ISK-SODEX Fuarı’na uzun yıllardır katılım gösteren E.C.A., 7.salonda bulunan 418 m2’lik standında 5 Ekim Cumartesi gününe kadar ziyaretçilerini bekliyor.

Yüzde 100 yerli sermaye ile üretilen Felis Kazanlar

E.C.A., çevre dostu ve düşük emisyon değerleriyle Avrupa ErP normlarını sağlayan Felis duvar tipi yoğuşmalı kazanlarını bu yıl ilk kez Sodex Fuar standında tanıtıyor. Entegre baca klapesi sayesinde baca maliyeti uygunluğuyla göze çarpan Felis,  16 kazana kadar kaskad yapabilme imkanı ile yüksek kapasitelere cevap verebiliyor. E.C.A.’nın Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen Felis kazanlar, yüzde 19’a varan modülasyon oranı sayesinde, ihtiyaç yoğunluğuna göre gaz tüketim oranını ayarlayarak mevsim geçişlerinde de büyük tasarruf sağlamasıyla öne çıkıyor. Türkçe menülü geniş LCD ekranlı kontrol paneli üzerinden saatlik, günlük, aylık programlama yapabilme, hata parametrelerini görebilme, farklı sıcaklık devrelerini kontrol imkanı sunuyor. E.C.A. standında duvar tipi yoğuşmalı kazanlara ek olarak daha düşük kapasiteye sahip olan ve Ekim ayı sonunda pazara sunulacak olan Felis 50 ilk kez ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Felis 50 sayesinde düşük kapasiteli kazan ihtiyaçlarına optimum çözüm sağlanabilecek.

Uzayıp giden faturalara tasarruflu çözüm: E.C.A. Calora Premix Kombi

E.C.A.’nın yeni kombisi Calora Premix; ErP yönetmenliğine uygun, A enerji verimlilik sınıfıyla kullanıcısına yüksek tasarruf sağlarken, küçük boyutlarıyla çok az yer kaplıyor. Gaz emisyon değerleriyle çevre dostu bir ürün olmasıyla sürdürülebilir dünyaya da katkı sağlayan Calora Premix, bakım hatırlatıcı fonksiyonu ve ergonomik kontrol paneliyle kullanıcısına konforlu bir deneyim sunuyor. Ayrıca akıllı oda termostatı ile uzaktan kontrole de imkan sunan ürün, yeni nesil teknolojisiyle beğeni kazanıyor. Calora Premix kombi E.C.A.’nın Sodex Fuar standında yeni ürünler arasında yer alıyor.

 

 Dokunmatik cam ekranıyla göz dolduran Confeo Premix Kombi

2020 yılında pazara sunulacak olan E.C.A. Confeo Premix kombi dokunmatik cam ekranıyla şıklık ve kullanım kolaylığı sunan üst segment bir ürün olarak göze çarpıyor. 6 farklı kapasite seçeneğinin yanı sıra, yıllık bakım hatırlatma özelliğine sahip olan Confeo Premix kombi, hata durumunda sesli uyarı sistemiyle oluşabilecek kazaların da önüne geçiyor.  

Düşük emisyonlu çevre dostu şofben Phoenix

2019 sonu itibariyle piyasada boy gösterecek olan düşük emisyonlu low NOx şofben Phoenix, LED ekranı sayesinde kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlıyor. Phoenix şofben modülasyonlu fanı sayesinde sessiz çalışma özelliği ile fark yaratıyor.

Emas Makina’nın ISK-SODEX Fuarı’nda yer alan 7. salon, C02 no’lu standında sergilenen E.C.A. markalı diğer ürünler arasında, tüm E.C.A. kombiler, havlupanlar, duvar tipi, kaset tipi ve salon tipi klimalar, oda termostatları, boyler, şofben, panel, alüminyum ve pik döküm radyatörler, duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, elektronik dijital termostatik vana ve doğalgaz sayaçları bulunuyor. E.C.A. markalı endüstriyel, doğalgaz, tesisat ve yangın valfleri ise ISK-SODEX Fuarı’nda 8. salon B08 no’lu stantta ziyaretçileriyle buluşuyor.

. . .

Kalıp sektörü ZİRVE ‘de bir…

19 Eylül 2019 tarihinde, Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği (UKUB) tarafından dokuzuncusu düzenlenen, “Yerli Kalıp, Güçlü Sanayi” temalı zirve, Gebze’de Otomotiv Yan Sanayii İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (TOSB) Workinn Otel’de gerçekleştirildi.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın