sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Metal İşleme Takım Tezgahları

Ermaksan yenilikçi ve akıllı teknolojileriyle EuroBLECH 2022'de

Ermaksan, teknoloji ve inovasyonu birleştiren ürünlerini EuroBLECH’de sergileyecek

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 14 Ekim 2022 - 15:21
  • 5 ay önce yayınlandı
  • 2 dk okuma süresi
  • 15,4 bin kez okundu
Ermaksan yenilikçi ve akıllı teknolojileriyle EuroBLECH 2022'de

‘Yenilikçi teknolojiler’ sloganıyla, Endüstri 4.0’a uygun akıllı ve ileri teknolojiliçözümler geliştiren Ermaksan;yerli ve milli ürünlerini dünyanın dört bir yanındaki fuarlarda sergilemeyi sürdürüyor. Ermaksan, 25-28 Ekim tarihleri arasında Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenecek olan EuroBLECH'te, yeni çağın üretimi için teknoloji ile inovasyonu harika bir şekilde birleştiren ürünlerini ziyaretçilerle buluşturacak.

Bursa, 13.10.2022–Sac işleme alanında lider üreticilerden biri olan ve Endüstri 4.0’a uygun akıllı ve ileri teknolojili çözümler geliştiren Ermaksan; yerli ve milli ürünlerini dünyanın dört bir yanındaki fuarlarda sergilemeye devam ediyor.

Ermaksan, 25-28 Ekim tarihleri arasında Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenecek olan EuroBLECH'te, yeni çağın üretimi için teknoloji ile inovasyonu harika bir şekilde birleştiren ürünlerini ziyaretçilerle buluşturacak.

Ermaksan, 26. Uluslararası Sac İşleme Teknolojileri Fuarı EuroBLECH 2022'de Salon 014, stant H30’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yeni Robotik Lazer Kaynak Sistemi ilk kez görücüye çıkacak

Yenilikçi teknolojilerin öncüsü Ermaksan, Euroblech 2022'de yeni robotik kaynak sistemini de ilk kez sergileyecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Ermaksan'ın her türlü endüstriyel lazer kaynak uygulamasındaki beklentileri karşılamak üzereileri mühendislik tecrübesi ile ürettiğiWeldErmak robotik lazer kaynak sistemi, endüstriyel kaynak uygulamalarında kaliteli sonuçlarelde etme olanağı sağlıyor.

Pek çok ürünle yer alacak

Ermaksan fuarda; daha yüksek kesim hızlarında performans ve verimliliği artırmak için  geliştirdiği Fibermak Gen-5 lazer kesim makinesini 6 raflı tam otomatik yükleme ve boşaltma sistemiyle sergilemenin yanı sıra; yeni tasarım tam otomatik lazer tüp/profil kesme makinesi Fibertube, endüstriyel alandaki karmaşık zorlukların üstesinden gelmek ve karmaşık geometrilerin üretimini kolaylaştırmak için geliştirdiği 3D metal eklemeli imalat makinesi ENAVISION TWIN 250 P, Hypertherm XPR300 plazma güç kaynağı, Optimix gaz konsolu ve TrueBevel teknolojisi ile donatılmış EPL 1530 plazma kesim makinesi, yeni tasarımlı  SpeedBend Pro 3100 x 175 Ton, Hibrit Abkant Pres EVO III 3100 x 100 Ton ve Servo Motorlu Elektrikli Abkant Pres GreenPress FX Servo makinelerini ziyaretçilerle buluşturacak.

 

Fuardan beklentimiz yüksek

Ermaksan olarak, sektörün en büyük buluşma noktalarından biri olan EuroBLECH’e iddialı bir şekilde hazırlandıklarını ifade eden Ermaksan Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özkayan, fuardan beklentilerinin yüksek olduğunu söyledi.

 

Üstün AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdikleri yenilikçi çözümlerle küresel müşteri taleplerine hızlı bir şekilde yanıt verebilmeyi hedeflediklerini kaydedenÖzkayan, yeni trendleri ve müşteri beklentilerini sürekli takip ederek; ileri teknolojiye sahip, katma değeri yüksek, çevre dostu, enerji tasarruflu makinelere odaklandıklarını ifade etti.

 

Müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler

Öte yandan Ermaksan, piyasaya sunduğu çeşitli makine modelleri ile sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için en ideal çözümleri sunmaktadır. Ermaksan, müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler sunmanın yanı sıra otomasyona uygun makineler geliştirerek, akıllı üretim süreçlerine de katkı sağlamaktadır.

. . .

Gençler istihdama katıldı, işsizlik…

TÜİK tarafından 2022 Ağustos ayına ait İşgücü İstatistikleri açıklandı. Ağustos ayında bir önceki aya göre 0,4 puanlık azalışla yüzde 9,6 olarak gerçekleşen işsizlik oranı dört yıl aradan sonra ilk defa tek haneye indi.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın