sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Makina Kalıp Metal İşleme

FANUC, yeni nesil hafif robotunu Avrupa pazarına sürüyor

Japonya merkezli CNC, Robot ve Makine üreticisi FANUC, Aralık 2019'da Tokyo'daki IREX fuarında ilk prototiplerini sunduğu yeni nesil hafif robotu CRX-10iA’yı Avrupa pazarına sürüyor.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 18 Ağustos 2020 - 18:13
  • 2 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 154,5 bin kez okundu
FANUC, yeni nesil hafif robotunu Avrupa pazarına sürüyor

Üretimde ideal ortak; CRX-10iA

Japonya merkezli CNC, Robot ve Makine üreticisi FANUC, Aralık 2019'da Tokyo'daki IREX fuarında ilk prototiplerini sunduğu yeni nesil hafif robotu CRX-10iA’yı Avrupa pazarına sürüyor. 10 kilogramlık yük taşıyan ince beyaz robotu CRX-10iA’nın ilk üretim birimlerini Avrupa çapındaki showroom'larına kuracak olan FANUC, müşteri teslimatı da gerçekleştirecek. CRX-10iA,  yüksek düzeyde güvenilirlik, kolay programlama ve çok yönlü uygulama nitelikleriyle öne çıkıyor.  CRX-10iA, özellikle paletleme, CNC yükleme-boşaltma, vidalama ,kaynak yapma, konveyörlerden parça toplama ve bunları kutulara yerleştirme  uygulamalarında yüksek verim kapasitesi ve kullanım kolaylığı ile tercih ediliyor.

 

FANUC'un hafif robotu CRX-10iA, tüm Avrupa'daki yerel FANUC showroom’larında yerini alıyor. Yüksek düzeyde güvenilirlik, kolay programlama ve çok yönlü uygulama nitelikleriyle CRX-10iA, ISO 10218-1 güvenlik standardıyla öne çıkıyor. İnsanlarla en hafif temasta hareket etmeyi otomatik olarak durduran robot; kullanım kolaylığı, hafifliği, kusursuz ve zarif tasarımı, sıkışmaya karşı koruma sağlayan yapısıyla da üretim işçileri için ideal bir ortak olarak kabul görüyor.

 

. . .

KARDEMİR, 106 milyon TL zarar açıkladı

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları, 2020'nin ikinci çeyreğinde 106.1 milyon TL net zarar açıkladı.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın