sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Döküm Çimento Sanayi

FUJİ ORTA GERİLİM SÜRÜCÜLERİ İLE YÜKSEK PERFORMANS VE YÜKSEK VERİM!

Kontek;Demir-Çelik, Çimento, Petro-kimya, Su vb.sektörlerindeki Orta Gerilim Motorlar için yol verme sistemlerine dayalı tüm enerji verimliliği projelerinde Fuji Frenic4600FM6e‘yi öneriyor!

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 27 Kasım 2020 - 12:40
  • 2 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 161,3 bin kez okundu
FUJİ ORTA GERİLİM SÜRÜCÜLERİ İLE YÜKSEK PERFORMANS VE YÜKSEK VERİM!

 

 

Kontek;Demir-Çelik, Çimento, Petro-kimya, Su vb.sektörlerindeki Orta Gerilim Motorlar için yol verme sistemlerine dayalı tüm enerji verimliliği projelerinde Fuji Frenic4600FM6e‘yi öneriyor!

Dünya çapında bir IGBTüreticisi olan Fuji, OG Frekans konvertörlerinde;düşük giriş harmonik akımı, yüksek verim, yüksek güç faktörü, yüksek güvenilirlik, sensörsüz vektör kontrolü ve kolay bakım ilkelerini gözeterek sistemlerinizdeenerji verimliliğisağlıyor!

Yüksek Verim ve Yüksek Güç Faktörü!

Fuji Frenic4600FM6e OG sürücüleri,multi-pals diyot redresör sistemi sayesinde konvensiyonel modellere göre önemli ölçüde azalan harmonik üretimi ile güç dağıtımını optimize eder. Giriş harmonik akımları azaldığından, giriş transformatörü primer sargısı kayıpları düşüktür ve bu sayede sisteminizde %97 (transformatör dahil) toplam verimlilik sağlanır!Çok seviyeli özel PWM kontrol sistemi sayesinde anahtarlama gibi doğal kayıplar azaltılarak %95’ten büyük güç faktörü elde edilmektedir.

Yüksek Güvenilirlik ve Kolay Bakım!

Yedekli By-PassKontrol Teknolojisi ve çoklu seviye arıza alarmı fonksiyonları ile yüksek güvenilirlik ve sistem sürekliliği sağlanır.  Yüksek hassasiyet ve hızlı tepki için yüksek kaliteli 32-bit motor kontrol ünitesi (MCU) kullanılmaktadır. Asenkron ve senkron motorlara göre adapte edilmiş gelişmiş sensörsüz vektör kontrol teknolojisi sayesinde, yüksek hassasiyetli başlangıç torku, hızlı tepki dinamiğive yüksek yük kapasitesi elde edilir.Kolay değiştirilebilir hücre yapısı ile MTBF(ortalama onarım) süresi düşüktür,otomatik cellby-pass ve manuel by-pass opsiyonları ile kolay bakım imkanı ve sistem sürekliliği sağlanır!

 Fuji Orta Gerilim Sürücüleri ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız!

 Örnek Referans Projeler!

HABAŞ Enerji Verimliliği Projesi :https://kontekenerji.com.tr/habas-enerji-verimliligi-projesi

KTTC Geçitköy Pompa İstasyonu:https://kontekenerji.com.tr/guzelyurt-ve-meserya-ovasi-sulamasi-iletim-yapilari-elektrik-isleri-tedarigi

Kontek Tüm Referanslar !

https://kontekenerji.com.tr/contracting-automation

 

. . .

Cemal Yeşilyurt hakkın rahmetine kavuşmuştur.…

Yeşilyurt Grup Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Cemal Yeşilyurt hakkın rahmetine kavuşmuştur.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın