sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

Garanti Bankası'na "2019 Bonds & Loans"da 10 ödül!

Garanti, 2019 Türkiye Bonds & Loans Ödülleri’nde finansman sağladığı projelerle 10 ödül birden kazandı.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 2 Mayıs 2019 - 11:20
  • 3 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 125,1 bin kez okundu
Garanti Bankası'na

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin “Ülkemizin önemli projelerine finansman sağlamayı önceliklerimiz arasında görüyoruz. Garanti olarak enerji, altyapı, satın alım finansmanı ve halka arz gibi liderliğini üstlendiğimiz işlemler ile sermaye piyasaları ve finans sektörünün en itibarlı organizasyonlarından biri olan Bonds & Loans’da aldığımız ödüller, bizim için ayrı bir anlam taşıyor. Özellikle geçtiğimiz yıl 10 farklı ülkeden toplam 24 banka ve finans kuruluşundan kredi sağlanan, Garanti’nin finansmanda yer alan kuruluşların kredi temsilcisi olduğu Çanakkale Köprüsü ve Otoyolu Projesi’nin aldığı ödüller ise bizi ayrıca gururlandırdı. Türkiye’nin büyümesinde pay sahibi olan önemli projelere uzun yıllardır destek verirken; bu alandaki yetkinlik ve güvenirliğimizin gücüyle ülkemizin kalkınmasına ve ekonomimizin sürdürülebilirliğine katkı yapan projelerin finansmanında lider ve öncü banka olarak yer almaya devam edeceğiz” dedi.

. . .

TEB, kadın patronları büyüme yolunda…

Türkiye’de kadın patron sayısı her geçen gün artarken; kadınların, ulusal ve uluslararası platformlarda rekabetçi olabilmeleri için başta finansman olmak üzere danışmanlık ihtiyaçları da artıyor. “Danışman Banka” sıfatıyla, toplumun pek çok kesimi için ürün ve hizmetler geliştiren TEB - Türk Ekonomi Bankası; kadın iş sahiplerinin 4 temel alanda desteğe ihtiyaçları olduğunu tespit etti.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın