sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

Garanti Bankası, dış ticaret finansmanında 9. kez üst üste “Türkiye’nin En İyisi” ödülünü aldı

Dış ticaret finansmanı alanında müşterilerine en iyi çözümleri sunan Garanti Bankası, dünyanın önde gelen finans dergilerinden Global Finance tarafından, üst üste 9. kez “Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası” seçildi.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 1 Mart 2019 - 12:49
  • 3 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 124,8 bin kez okundu
Garanti Bankası, dış ticaret finansmanında 9. kez üst üste “Türkiye’nin En İyisi” ödülünü aldı

Dış ticaret finansmanı alanında müşterilerine en iyi çözümleri sunan Garanti Bankası, dünyanın önde gelen finans dergilerinden Global Finance tarafından, üst üste 9. kez “Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası” seçildi. Garanti, dış ticaret finansmanı konusunda sahip olduğu deneyim ve liderliğini, kazandığı bu ödülle bir kez daha tescillemiş oldu.

Ödülle ilgili konuşan Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, “Garanti Bankası olarak, müşterilerimizin dış ticaretteki çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Bu alanda uzun yıllara dayanan birikimimiz sayesinde müşterilerimize sunduğumuz çözümler ve yarattığımız değerle, Global Finance gibi önemli bir uluslararası platform tarafından bir kez daha ‘Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası’ olarak ödüllendirilmekten son derece mutluyuz. Daima müşterilerimize en iyi fırsatları sunarak değer yaratan ve küresel arenada tercih edilen banka olmayı sürdüreceğiz.” dedi.

. . .

Rulman sanayi uzmanları İstanbul WIN’de…

Türkiye RulmanEXPO & Konferansı’nın ikincisi BearingCLOUD Türkiye, Sunrise Rulman üretim makinaları, Rollway, Güç Aktarım ve Demir Çelik Store dergisi sponsorlugunda 15 Mart’ta WIN Eurasia fuarı esnasında düzenlenecek ve uluslararası konuşmacılar ile rulman sektörü, ürünleri ve üretimi ile ilgili katılımcılara değerli bilgiler sunacaktır.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın