sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik

Hasçelik'in yenilediği Balaban İlkokulu kütüphanesi açıldı

Türk çelik sektöründe 55 yıldır faaliyet gösteren Hasçelik, Herkese Kitap Vakfı’nın düzenlediği “Her Köy Okuluna Bir Kütüphane” projesi kapsamında Bilecik Osmaneli’nde 600’ü aşkın öğrencinin eğitim gördüğü Balaban İlkokulu’nun kütüphanesini yeniledi.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 1 Aralık 2022 - 15:26
  • 2 ay önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 14,2 bin kez okundu
Hasçelik'in yenilediği Balaban İlkokulu kütüphanesi açıldı

Vasıflı çelikleriyle Türkiye ve dünyada birçok sektörün gelişimine yön veren Hasçelik’in, Herkese Kitap Vakfı’nın, “Her Köy Okuluna Bir Kütüphane” projesi kapsamında Bilecik Osmaneli’nde yenilediği Balaban İlkokulu kütüphanesi, düzenlenen bir törenle açıldı. Hasçelik’in kitaplarından, raflarına, boyasından masalarına kadar baştan aşağı yenilediği kütüphanenin açılış törenine Bilecik Osmaneli Kaymakamı Yüksel Ünal ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Döş gibi isimlerin yanı sıra Hasçelik yetkilileri katıldı. 

 

Açılış töreninde konuşma yapan Bilecik Osmaneli Kaymakamı Yüksel Ünal, “Sosyal sorumluluk bilinci ile bölgemize kazandırdıkları kütüphane için Hasçelik ailesine teşekkürlerimi iletiyorum. Kütüphanenin öğrencilerimizin gelişimleri, eğitim ve öğretim hayatları için önemli bir merkez olacağına inanıyorum. Bölgemize hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi. 

. . .

UTİKAD 40. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ…

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği'nin (UTİKAD), 40. Olağan Genel Kurul Toplantısı 30 Kasım 2022 tarihinde Radisson BluŞişli Hotel’de gerçekleşti.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın