sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Makina Hidrolik & Pnomatik

"Hibrit Ekiplerin Yönetimi"

Dijital çağ ile birlikte pandemi dönemi esnek çalışma modellerinin çalışma hayatımızda daha yoğun uygulanmasına neden olmaktadır. Geleceğin liderlerine bu doğrultuda yeni roller düşmektedir.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 19 Ağustos 2021 - 17:00
  • 1 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 127,4 bin kez okundu

Dijital çağ ile birlikte pandemi dönemi esnek çalışma modellerinin çalışma hayatımızda daha yoğun uygulanmasına neden olmaktadır. Geleceğin liderlerine bu doğrultuda yeni roller düşmektedir.
Alman IFIDZ (Dijital Çağda Yönetim Kültürü Enstitüsü, https://ifidz.de/) tarafından yürütülen hibrit ekiplerin yönetimi konulu araştırma Doç. Dr. Dilek Kurt (dillek.[email protected]) tarafından eş zamanlı olarak Türkiye’de yürütülmektedir. 

Sizlerin katılımı ile sonuçlanacak olan "Hibrit Ekiplerin Yönetimi" konulu araştırma “Türkiye-Almanya Kültür Karşılaştırması” olarak yakında sizlerle paylaşılacaktır.
Sadece 1 dakikanızı alacak olan ankete katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz.
Linke tıklayarak ankete ulaşabilirsiniz: https://lnkd.in/dSX8Z-H

. . .

Güçlü üretim artışı…

Makine İhracatçıları Birliği (MAİB) tarafından yapılan açıklamaya göre, Temmuz sonu itibarıyla Türkiye'nin serbest bölgeler dâhil toplam makine ihracatı 13 milyar dolar oldu.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın