sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Makina Hidrolik & Pnomatik Kalıp Endüstriyel Otomasyon

IFS, ENDÜSTRİ 4.0 ÇAĞINDA FARK YARATMAK İSTEYENLERİ WIN EURASIA’DA AĞIRLADI

IFS, yeni nesil kurumsal kaynak planlama yazılımı IFS Applications 10 başta olmak üzere nesnelerin interneti, saha servis yönetimi ve Endüstri 4.0 çağında şirketlere hız ve verimlilik kazandıracak ERP çözümlerini WIN EURASIA fuarında tanıttı.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 29 Mart 2019 - 10:08
  • 3 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 134,6 bin kez okundu
IFS, ENDÜSTRİ 4.0 ÇAĞINDA FARK YARATMAK İSTEYENLERİ WIN EURASIA’DA AĞIRLADI

Şirket, fuar kapsamında ayrıca ''Fabrikalarda Dijital Dönüşüm'' konulu konferans programı altında ''IFS ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratanlar'' paneli düzenledi.

Geçtiğimiz sene WIN EURASIA çatısı altında birleşen WIN EURASIA Metalworking ve WIN EURASIA Automation fuarları, bu yıl 14-17 Mart 2019 tarihlerinde TÜYAP İstanbul’da gerçekleşti.

Global kurumsal uygulamalar şirketi IFS de, Avrasya Bölgesi'nin en büyük endüstri fuarı WIN EURASIA’ya katıldı. Ziyaretçilerini Endüstri 4.0 Festival alanındaki C235 numaralı stantta ağırlayan IFS Türkiye, fuar kapsamında; yeni nesil kurumsal kaynak planlama yazılımı IFS Applications 10 başta olmak üzere saha servis yönetimi, nesnelerin interneti ve Endüstri 4.0 çağında şirketlere hız ve verimlilik kazandıracak ERP çözümlerini tanıttı.

Endüstri 4.0 çağında Fark Yaratanlar IFS’in panelinde buluştu

IFS fuar kapsamında ayrıca ''Fabrikalarda Dijital Dönüşüm'' konulu konferans programı altında ''IFS ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratanlar'' paneli düzenledi. Moderatörlüğünü IFS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Göksel Sanbay’ın yaptığı panele; AKO Grup, Durmazlar Makine, FNSS Savunma Sistemleri, Makyol İnşaat ve Özaltın Holding’ten üst düzey yöneticiler, konuşmacı olarak katıldı.

Konuşmacılar panelde; ERP ile iş süreçlerinde yaşanan değişimi, Endüstri 4.0 yolculuklarında yaşadıklarını ve IFS teknolojisi ile sağlanan faydaları katılımcılarla paylaştı.

Göksel Sanbay, “Geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan eko-sistemin buluşma noktası”

Fuara ilişkin değerlendirmelerde bulunan IFS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Göksel Sanbay, 20’den fazla ülkeden binlerce şirketi bir araya getiren WIN EURASIA’yı, geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistemi buluşturması açısından önemli gördüklerini dile getirdi. Sanbay ayrıca şunları söyledi: “WIN EURASIA, Türkiye’de sözcülüğünü üstlendiğimiz akıllı şirketler/akıllı fabrikalar, Endüstri 4.0’ın konuşulduğu, katılımın yüksek olduğu ender buluşma noktalarından biri. Burada olmak ve bu alanlarda hayata geçirdiğimiz başarı öykülerini paylaşmak bizim için önemli. Diğer taraftan fuara katılarak; imalat sektörünün olmazsa olmazı ERP alanındaki yeniliklerimizi, farklılıklarımızı anlatma, başarı öykülerimizi böylesi büyük bir arenada profesyonellerle paylaşma ve sektörde sözcülüğünü üstlendiğimiz alanlardaki iddiamızı güçlendirme fırsatı da yakaladık.”

. . .

“KOBİ’lere destek limitini 5 milyon…

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “KOBİ’lerimiz için devreye aldığımız ikinci destek paketinde ciro ve faaliyet alanına göre 1,5 milyon TL olan azami limiti de 5 milyon TL’ye çıkarıyoruz” dedi.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın