sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Makina Kalıp

IFS, SAAS VE BULUT TABANLI KURUMSAL VARLIK YÖNETİMİ PAZARINDA DÜNYA LİDERİ SEÇİLDİ

IDC MarketScape tarafından yayınlanan 2019 yılı küresel SaaS ve Bulut-Tabanlı Varlık Yoğunluklu EAM (kurumsal varlık yönetimi) Uygulamaları Tedarikçi Araştırmasına göre, kurumsal varlık yönetimi alanındaki kapsamlı çözümleri ile IFS, dünya genelinde pazar lideri oldu.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 2 Mayıs 2019 - 10:58
  • 3 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 131,1 bin kez okundu
IFS, SAAS VE BULUT TABANLI KURUMSAL VARLIK YÖNETİMİ PAZARINDA DÜNYA LİDERİ SEÇİLDİ

Global kurumsal uygulamalar şirketi IFS’in strateji ve yeteneklerini detaylı şekilde değerlendiren IDC MarketScape araştırması, şirketi SaaS (Servis olarak yazılım – Software as a Service) ve bulut-tabanlı varlık yoğunluklu kurumsal varlık yönetimi uygulamalarında dünya lideri kategorisine yerleştirdi.

IFS; gelişmiş işlevleriyle proje ve varlık yaşam döngüsü sunması, kurum genelinde varlık yönetimi sağlıyor olması ve havacılık sektöründe köklü deneyimlere sahip olması gibi güçlü yönleri ile SAAS ve bulut tabanlı kurumsal varlık yönetimi pazarında liderliğe yerleşti.

IFS Ürün Direktörü Christian Pedersen: “Bu liderlik, kendimizi geliştirip normları aşmaya yönelik kesintisiz çalışmalarımızın bir ürünüdür”

IFS’in IDC raporundaki liderliğini değerlendiren IFS Ürün Direktörü Christian Pedersen  şunları söyledi: “Elde ettiğimiz liderliğin, kendimizi sürekli geliştirip normları aşmaya yönelik kesintisiz çalışmalarımızın bir ürünü olduğuna inanıyorum. Hizmet verdiğimiz varlık yoğunluklu sektörler aynı zamanda dünyanın en sıkı düzenlemelerine ve denetimlerine tabi sektörler. Bu nedenle buralarda, dijital dönüşümün ve önemli teknolojik gelişmelerin kontrollü bir şekilde geliştirilmesi ve müşteri geri bildirimlerinin düzenli olarak alınarak sektörel deneyimle yaygınlaştırılması gerekiyor. IDC MarketScape liderliğimiz ayrıca, varlık yönetiminin geleceğini belirleyecek çözümler geliştirme konusundaki motivasyonumuzu daha da artırdı.”

Kurumsal varlık yönetimi çözümlerinde 35 yılı aşkın deneyime sahip olan IFS; havacılık ve savunma, enerji, kamu hizmetleri, petrol-gaz ve madencilik gibi farklı sektörlere hizmet vermek üzere bu alandaki güçlü çözümlerini sürekli geliştiriyor.

. . .

Garanti Bankası'na "2019 Bonds & Loans"da…

Garanti, 2019 Türkiye Bonds & Loans Ödülleri’nde finansman sağladığı projelerle 10 ödül birden kazandı.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın