sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik

indusmarkt.com Endüstriyel Her şey Sloganıyla Açıldı!

Türkiye’de bir ilk olarak endüstriyel ürünlerin satışının yapıldığı Indusmarkt.com sektöre yeni bir ivme kazandırmayı amaçlıyor.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 7 Temmuz 2021 - 16:37
  • 1 yıl önce yayınlandı
  • 2 dk okuma süresi
  • 128,4 bin kez okundu
indusmarkt.com Endüstriyel Her şey Sloganıyla Açıldı!

Türkiye’de bir ilk olarak endüstriyel ürünlerin satışının yapıldığı Indusmarkt.com sektöre yeni bir ivme kazandırmayı amaçlıyor.indusmarkt.com,15.000 çeşit ürünü ve endüstriyel herşey sloganıyla sektörde müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor. Ayrıca firma, e-ticaretin gücünü keşfetmiş ve bu gücü, müşterilerin ihtiyaç duydukları malzemeleri sorunsuz bir şekilde satın alması için gerekli olanakları işlevsel bir hale getirmiştir.

2021 yılında faaliyete geçen firma, ilkeli bir duruş benimsemekte ve müşteri odaklı bir şekilde hareket ederek endüstriyel alandaki bütün malzemeleri tek bir çatı altında toplamaktadır. Bu sayede ihtiyaç duyulan malzemelerin güvenilir bir platform üzerinden satın alınmasını olanaklı hale getirmektedir.

indusmarkt.com, e-ticareti benimsemiş firmalardan bir tanesidir ve endüstriyel alanda ihtiyaç duyulan bütün malzemeleri eksiksiz bir şekilde firma çatısı altında toplayarak müşterilerin ürün temini konusunda sorun yaşamasını engellemektedir. Sahip olduğu özellikler ve yenilikçi çözüm anlayışları ve ham madde, sarf malzemeleri, yedek parça olarak sıralanabilen ürünleri ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunarak hizmet sektöründe ön planda yer almayı başarmaktadır.

Dinamik Bir Kadro ve Yenilikçi Çözümler

Alanında uzman, günceli takip eden personelleri ile uzman bir ekibe sahip olan indusmarkt.com, yenilikçi çözümler geliştirmekte ve müşterilerine her zaman en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda endüstriyel alanda kullanılan ürünlerin her biri, titiz bir üretim sürecinden geçerek meydana getirilmekte ve güncel teknoloji ile uyumlu bir yapıya sahip olmaktadır.

Kalite standartlarının üzerinde bulunan malzemeler, müşterilerin kaliteli ve başarılı üretim süreçlerini gerçekleştirebilmesini mümkün kılmakta olup bu durum, indusmarkt.com’un sektördeki ayrıcalıklı konumunu gözler önüne sermektedir.

indusmarkt.com, sahip olduğu hizmet anlayışı ile müşterilerinin olumlu yorumlarını almayı başarmış bir firma olarak hizmet sektöründeki özel konumunu muhafaza etmektedir. Çözüm odaklılık ilkesi bağlamında hareket etmekte ve müşterilerinin satın alınan ürünler üzerinden herhangi bir sorun yaşamasını engellemektedir. Bu nedenle farklı iletişim kanalları üzerinden müşterilerine her zaman destek olan firma, en iyi hizmeti en kısa sürede ulaştırma konusunda ön plana çıkmaktadır.

İlkeli Duruş, Profesyonel ve Güvenilir Hizmet Anlayışı

Kurulduğu andan itibaren oluşturmuş bulunduğu ilkeler dahilinde hareket eden indusmarkt.com, bu ilkeler ile profesyonel bir şekilde hizmet verme konusunda başarılı adımlar atmaktadır. Müşteri odaklılık, güvenirlik, şeffaflık, çözüm odaklılık ilkeleri; firmanın sunduğu hizmet bağlamında ayrıcalıklı bir konuma ulaşmasını olanaklı hale getirmektedir.

Kaliteli, sağlam ve uygun fiyatlı endüstriyel malzemeler ile müşterilerinin bu malzemeleri sorunsuz bir şekilde satın almasını mümkün kılan Indusmarkt.com, her zaman en iyi hizmeti sunmakta ve bu sayede müşterilerinin olumlu yorumlarına mazhar olmaktadır. Güvenilir hizmet anlayışı, profesyonel ve kaliteli endüstriyel malzemeler ile firma, müşterilerine 7 / 24 hizmet sunmaktadır.

. . .

Maden sektöründen ilk altı ayda 2,8…

Madencilik sektörünün ihracat performansındaki yukarı yönlü ivme devam ediyor.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın