sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

ING'den Girişimcilere "Girişim Atölyeleri" Desteği

ING Bank, girişimcilerin yenilikçi iş fikirlerinin hayat bulmasına katkı sunmak amacıyla ING Girişim Atölyeleri serisine başladı.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 12 Şubat 2019 - 10:44
  • 4 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 124,7 bin kez okundu
ING'den Girişimcilere

Atölyeler, ING müşterilerine ve kadın girişimcilere yönelik olarak gerçekleştirilirken, katılımcılara inovasyon ve girişimciliğin temel kavramları aktarılıyor. Bankanın kendi içinde uyguladığı "PACE" yönteminde öğrenilen pratik araçları girişimcilere sunmayı amaçlayan eğitim, hedef kitleler üzerinde düşünme, onların problemlerini anlama, çözüm fikirlerini geliştirme ve çözümleri test etme gibi konuları kapsıyor.

ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, girişimcilerin, bu eğitimler yoluyla fikri test etmeyi öğreneceklerini söyledi ve ekledi, "ING olarak, PACE ile biz her şeye müşterilerimizle birlikte karar veriyor ve yeni ürünlerimizi onlarla birlikte tasarlıyoruz. Müşteriyi odakta tutan bu yöntemle aslında fikri, her aşamada müşteri ile test ediyor, onların deneyimi mükemmelleşinceye dek bu yeni ürün üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Gerekirse de fikri öldürüyoruz. Dolayısıyla testi geçen ve ortaya çıkan yenilikçi ürünlerimiz, tüm müşterilerin kullanımına en mükemmel haliyle sunulmuş oluyor. Örneğin "Turuncu Ekstra" banka kartı programı, PACE ile yaptığımız ilk projeydi ve bu programla, Visa Yenilikçi Banka Ürünü Ödülü aldık. 2017'den bu yana sunduğumuz tüm yenilikçi ürünlerde kullandığımız bu metodolojiyi, artık girişimcilerin de faydalanabilmesi için bankamız dışına da taşıdık. ING Inovasyon Merkezi'nde düzenleyeceğimiz ING Girişim Atölyeleri ile girişimcileri destekleyeceğimiz için çok memnunuz."

. . .

KOBİ'lere 20 milyarlık destek!

Geçtiğimiz günlerde açıklanan KOBİ alacak sigortasından sonra, küçük ve orta büyüklükteki işletmelere bir destek daha geldi. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 40 bin işletmeye uygun koşullarda 20 milyar liralık kredi sağlayacaklarını söyledi.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın