sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

ING Bank, Digiturk ile iş birliği yaptığını açıkladı

ING Bank, Turuncu Ekstra programı kapsamında Digiturk ile iş birliği yaptığını açıkladı.

ING Bank, Digiturk ile iş birliği yaptığını açıkladı

ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, Digiturk ile yapılan iş birliği ile ilgili açıklamalarda bulundu. Gökgöz, müşterilerinin her zaman bir adım önde olmalarını sağlama vizyonuyla çalıştıklarını vurgulayarak, "Yenilikçi ve rekabetçi bir ürün olan Turuncu Ekstra programımız kapsamında müşterilerimizi ayrıcalıklı kampanyalarla buluşturuyoruz. Bu amaçla banka kartıyla harcama sözüyle hayata geçirdiğimiz ve sektörde bir ilk olan Digiturk kampanyasının da her zevke hitap eden içeriğiyle müşterilerimizi memnun edeceğini düşünüyorum" değerlendirmesinde bulundu. 

. . .

‘Teknoloji Kiralama’ ile otomotiv sektöründe…

Verimli ve hızlı üretim için makine sektörünün DNA’sını değiştirebilecek ‘Teknoloji Kiralama’ modeli otomotiv sektöründe de oyunun kurallarını değiştirecek gibi. Özellikle otomobil pazarının fosil yakıtlardan, elektrikli, hibrit ve otonom araçlara geçiş yapıyor olması ile sektörün hızla değişeceğini öngören TEZMAKSAN; otomobil yan sanayinin daha rahat yatırım yapabilmesi için takım tezgahlarında kiralama modelini uygulamaya başladı.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın