sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Elektrik - Elektronik Beyaz Eşya Kablo Sanayi

Kabloder’in Yeni Başkanı Faik Kürkçü Oldu

Türk kablo sektörünün önde gelen 19 üreticisini bünyesinde barındıran Kablo Sanayicileri Derneği’nin (Kabloder) yeni başkanı Faik Kürkçü oldu. Kabloder’in 17 Ekim’de gerçekleştirilen Yönetim Kurulu Toplantısı’nda eski başkan Erkan Aydoğdu’dan görevi devralan Faik Kürkçü, Türk Prysmian Kablo’nun Taahhüt Grubu Satış Direktörü olarak sektörde deneyimiyle öne çıkıyor.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 22 Ekim 2019 - 11:28
  • 3 yıl önce yayınlandı
  • 2 dk okuma süresi
  • 136,7 bin kez okundu
Kabloder’in Yeni Başkanı Faik Kürkçü Oldu

 

Türk kablo sektörünün önde gelen 19 üreticisini bünyesinde barındıran    Kablo Sanayicileri Derneği’nin (Kabloder) yeni başkanı Faik Kürkçü oldu. Kabloder’in 17 Ekim’de gerçekleştirilen Yönetim Kurulu Toplantısı’nda eski başkan Erkan Aydoğdu’dan görevi devralan Faik Kürkçü, Türk Prysmian Kablo’nun Taahhüt Grubu Satış Direktörü olarak sektörde deneyimiyle öne çıkıyor.

 

Türk kablo sektörüne yön veren Kablo Sanayicileri Derneği - Kabloder’in 2019 yılı Yönetim Kurulu Toplantısı 17 Ekim’de Kabloder’in Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda, çalışma hayatına yurtdışında devam edecek eski başkan Erkan Aydoğdu’nun yerine, görevi Faik Kürkçü devraldı. Kabloder’in yeni başkanı Faik Kürkçü, 1995 yılından bu yana Türk Prysmian Kablo ailesinin bir üyesi olup, 2009 yılından bu yana da firmanın Taahhüt Grubu Satış Direktörlüğü görevini sürdürüyor.

 

Standart dışı kablolarla mücadeleye devam!

Kabloder’in güvenlik ve kalite bilincini artırmaya yönelik çalışmalarının yoğun bir şekilde devam edeceğini söyleyen Kabloder’in yeni başkanı Faik Kürkçü, “Türk kablo sektörüne rehberlik eden Kabloder’de başkanlık görevini devralmaktan büyük onur duydum. Bu görevi bana emanet eden üyeler başta olmak üzere, eski başkanımız sayın Erkan Aydoğdu’ya da bugüne dek gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar için teşekkür ederim. Kendisinden devraldığım bayrağı aynı titizlik ve heyecanla ileri taşımayı diliyorum. Derneğimiz “Önce Kalite ve Güvenlik” diyerek çalışmalarına aralıksız devam edecek. Sektörümüzün tüm paydaşlarının desteği ve birlikteliği ile hep beraber sektörümüzü çok daha iyi noktalara getireceğimize inanıyorum” diye konuştu.

 

Kurulduğu günden bu yana sektörün gelişmesi, sorunları tespiti ve çözüme ulaştırılması gibi konularla ilgili çalışmalarına devam eden Kabloder, 2019 yılında özellikle standart dışı kablolar konusuna odaklandı. Sektördeki kalite bilincini artırmak hedefiyle “Önce Kalite ve Güvenlik” ilkesiyle hareket eden Kabloder, piyasada denetimlerin artması ve standartlara uygun olmayan üretim ve dağıtımı engellemek amacıyla T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile birlikte de çalışmalar yürütüyor.

 

Kabloder ve Kabloder’in gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında daha fazla bilgi almak için:

www.kabloder.org  

 

 

 

. . .

Pompa iç dişlilerin sürekli yağlanması…

Yüksek verimlilik, daha iyi çalışma performans ve düşük ısı oluşumu. Bunlar servo pompa avantajlarından sadece birkaçıdır. Örneğin, pres ve enjeksiyon makinelerinde olduğu gibi birçok uygulamalarda yıllardan beri Baumüller servo pompa çözümleri kullanılır.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın