sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik

KARDEMİR İşçileri Gıda Yardımlarını Vatandaşa Bağışladı

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları A.Ş (KARDEMİR) işçileri, ramazan ayında alacakları 1.828 gıda kolisini vatandaşlara bağışladı.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 20 Nisan 2020 - 19:05
  • 2 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 153,8 bin kez okundu
KARDEMİR İşçileri Gıda Yardımlarını Vatandaşa Bağışladı

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları A.Ş (KARDEMİR) işçileri, ramazan ayında alacakları 1.828 gıda kolisini vatandaşlara bağışladı. KARDEMİR Genel Müdürü Hüseyin Soykan, Karabük Valisi Fuat Gürel’i ziyaret ederek, vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla çalışanların ve işçilerin gönüllülük esasına dayanarak ramazan ayında alacakları bin 828 adet gıda kolisini Karabük Valiliği bünyesinde kurulan Vefa Sosyal Destek Grubuna bağışlama kararı aldıklarını ifade etti. Vefa Sosyal Destek Grubu’nun görevini, özveri ve titizlikle yerine getirdiğini dile getiren Vali Gürel, ihtiyaç sahiplerinin her zaman yanında olduklarını ifade ederek, "Ülke olarak tüm dünyaya örnek bir mücadele ve dayanışma içerisindeyiz. Allah'ın izniyle bu zorlu günleri geride bırakacağız" dedi. Gerçekleştirilen desteğin bu günlerde anlamının çok değerli olduğunu aktaran Gürel, sosyal sorumluluk ve hayırseverlik bilinci içerisinde gösterdikleri anlamlı ve örnek davranış için KARDEMİR Yönetim Kuruluna, Genel Müdür Hüseyin Soykan, çalışanlarına ve emekçilere teşekkür etti.

. . .

Eryılmaz Metal 'den yeni Makina yatırımı…

2008 yılından itibaren DKP ,GALVANİZ Sac Dilme ve satışı yapan Firma Otomotiv Yansanayi metal boru, profil, mobilya aksesuarları, Beyaz eşya,elektrik yan sanayi ve dekoratif profil pvc aksesuar bağlantı elemanları ve buna benzer sac ve sac ürünleri kullanan firmalara istenilen kalite ve nitelikte sac temini ve üretimi yapmaktadır


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın