sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

KOBİ’de Dijital Skor Zamanı

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Şahin, KOBİ’lerimizin bugünden başlayacakları dijital dönüşüm yatırımları, ülke ekonomisi açısından hayati bir önem taşıyor” dedi.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 22 Nisan 2019 - 12:44
  • 3 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 125,2 bin kez okundu
KOBİ’de Dijital Skor Zamanı

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, "Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan ve toplamda işletmelerin yüzde 90'dan fazlasını oluşturan KOBİ'lerimizin bugünden başlayacakları dijital dönüşüm yatırımları, ülke ekonomisi açısından hayati bir önem taşıyor" dedi.

KOBİ'leri geleceğin rekabetine hazırlamak için çalışma yaptıklarını belirten Şahin, şunları anlattı:

"KOBİ'lerin dijitalleşme süreçlerini hızlandırmak için Vodafone'un katkılarıyla hayata geçirilen 'Dijital Skor' ile KOBİ'lerin Dijital Skor'unu ölçüyoruz ve dijitalleşme seviyelerini artırmalarına yönelik bir yol haritası belirliyoruz. Bu sayede Türkiye'nin il il ve sektör sektör dijitalleşme karnesinin ortaya çıkarılmasına liderlik etmeyi amaçlıyoruz. Bu kapsamda ana sponsoru olduğumuz TOBB liderliğindeki Teknoloji Buluşmaları ve Dijital Yolculuk eğitimlerinde tüm Türkiye'yi 2019 sonuna kadar il il gezeceğiz ve KOBİ'lere danışmanlık ve mentorluk desteği sağlayacağız. Bu sayede, işletme sahiplerine doğru ve yalın bir dille işletmelerinin ihtiyaçlarını belirlemek ve yapacağı yatırımın verimlilik artışı, maliyet düşüşü, müşteri memnuniyeti olarak onlara nasıl döneceğini anlatacağız. Tüm bu mentorluk desteğimiz, çözüm ve uygulamalarımız, KOBİ'lerden yoğun bir ilgi görüyor. Bu il rotasında yine TOBB ile olan işbirliğimiz kapsamında; KOBİ'lerin, dijitalleşme süreçlerini hızlandırmak için ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda KOBİ'lerin Dijital Skor'larını ölçümlüyor, dijitalleşme seviyelerini artırmalarına yönelik bir yol haritası öneriyoruz."

. . .

Albaraka: Daima KOBİ’lerin Yanında!

Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı sizlerle paylaşıyoruz.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın