sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Makina Hidrolik & Pnomatik Kalıp Otomotiv

Konya Maktek Fuarı kapılarını açtı

TÜYAP Konya Fuarcılık'ın, Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği ile birlikte düzenlediği Konya Maktek Fuarı kapılarını açtı.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 11 Nisan 2019 - 13:08
  • 3 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 132,5 bin kez okundu
Konya Maktek Fuarı kapılarını açtı

TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri Genel Müdürü İlhan Ersözlü, fuar açılışı esnasında yaptığı konuşmasında, İstanbul'da iki senede birgereçkleştirilen fuarın bu seneden itibaren Konya'da da iki senede bir düzenleneceğini müjdeledi. Maktek'in takım tezgahları konusunda Avrupa'nın en büyük 3  fuarından birisi olduğunu vurgulayan Ersözlü, Konya'dan, sektörün üretimine, ihracatına destek olmak istediklerini dile geitrdi.

Takım tezgahları ile metal işleme konusunda üreticiler ile kullanıcıları bir araya getirmek maksadıyla gerçekleştirilen fuarın açılışında,  çeşitli siyasi parti üyeleri ile Konya Teknik Üniversitesi Rektörü Babür Özçelik, iş adamları, sanayiciler ve vatandaşlar yer aldı. Maktek,  10-12 Nisan tarihleri arasında 10.00-19.00, 13 Nisan Cumartesi günü ise 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Metal Medya Yayın Grubu olarak 5 Salon 513 A No’lu standımıza tüm katılımcı ve ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

. . .

Yerli ve milli vurgusuyla takım tezgahı…

İstanbul ve İzmir’den sonra şimdi Konya’da makine sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirmeye hazırlanan MAKTEK Konya Fuarı, 10-13 Nisan 2019 tarihleri arasında Konya’da ilk kez gerçekleştirilecek. Takım Tezgahları Sanayici ve İş insanları Derneği (TİAD) ile TÜYAP Konya iş birliği ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) desteğiyle düzenlenecek fuar, 10’un üzerinde alım heyetinin yanı sıra 40 ülkenin ajandasında yer alıyor.Takım tezgahları sektörü…


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın