sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik

METALEXPO Fuarı başarıyla gerçekleşti

METALEXPO – Demir, Çelik, Metal Ürünleri ve Üretim Teknolojileri Fuarı 29 Eylül – 02 Ekim 2021 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirildi. Çelik sektörünü bir araya getiren fuara çok sayıda katılımcı ve ziyaretçi katıldı.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 5 Kasım 2021 - 17:48
  • 1 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 126,7 bin kez okundu
METALEXPO Fuarı başarıyla gerçekleşti

METALEXPO – Demir, Çelik, Metal Ürünleri ve Üretim Teknolojileri Fuarı 29 Eylül – 02 Ekim 2021 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirildi. Çelik sektörünü bir araya getiren fuara çok sayıda katılımcı ve ziyaretçi katıldı.

Çelik sektörünün nabzını tutan METALEXPO Fuarı’na Sanayi Bakanı Mustafa Varank ve Sanayi Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede başta olmak üzere çok sayıda sektör temsilcisi katıldı. Gerek yurt içinden gerekse de yurdışından önemli kurum ve kuruluşların temsilcileri, fuar boyunca, geçen yıllarda olduğu gibi, sektörün nabzını tuttu ve global boyutlarda bu değerli endüstrinin geniş bir değerlendirmesini yaptılar.T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesinde, Türk Yapısal Çelik Derneği (TUCSA) ve Türkiye Çelik Üreticileri Derneği (TÇÜD) iş birliğiyle düzenlenen “Avrupa Yeşil Mutabakatı Çalıştayı”na da ev sahipliği yapan METALEXPO,demir çelik sektörü için ne kadar değerli bir organizasyon olduğunu da kanıtladı.

Koronavirüs önlemleri alınarak gerçekleştirilen fuar, oldukça başarılı geçti. Bizler de METAL MEDYA olarak fuarda standımızla yerimizi alarak sektörün nabzını tuttuk.

. . .

Dijitalleşmede devrim niteliğindeki ProManage…

Akıllı fabrika teknolojilerinin mimarı Doruk, WIN EURASIA Fuarı’nda yeni ürünü ProManage Cloud başta olmak üzere inovatif çözümleriyle öne çıkaca


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın