sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

Multinet Up Marka Kimliğini Yeniliyor

Türkiye’nin lider yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketi Multinet Up sektörde pek çok yenilik ve başarıya imza attığı 20 yılını geride bırakırken, ekosistemindeki şirketlere faydalar sağlayan ürün ve hizmetlerinin marka kimliğini yeniliyor.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 22 Mart 2019 - 13:25
  • 4 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 124,8 bin kez okundu
Multinet Up Marka Kimliğini Yeniliyor

Türkiye’nin lider yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketi Multinet Up sektörde pek çok yenilik ve başarıya imza attığı 20 yılını geride bırakırken, ekosistemindeki şirketlere faydalar sağlayan ürün ve hizmetlerinin marka kimliğini yeniliyor. Kurulduğu 1999 yılında sadece yemek kartı firması olarak yola çıkan Multinet Up, bugün 2 milyon kart kullanıcısı, 40.000 üye iş yeri ve 27.000 kurumsal müşterisi ile tüm Türkiye’de paydaşlarına hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor. Bu sene 20. yılını kutlayan Multinet Up, sunduğu çözümler, yarattığı teknolojik ve yenilikçi iş modelleri ile sektörde ilkleri gerçekleştirmiş olmanın gururunu taşıyor.

Marka kimliğinin ve logonun yenilenmesiyle ilgili görüşlerine yer veren Multinet Up Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Erol, “Multinet Up 20 yıllık yolculuğunun her senesinde değişirek kendisine daha büyük bir ekosistem yarattı. Sektörün ilk mobil uygulaması MultiPay’i biz geliştirdik, QR ödeme ile mobil ödemeyi devreye aldık. Sektörün ilk sadakat programı TatlıPara ile Multinet kullanıcılarının harcadıkça kazanmalarını sağladık. Ve şimdi de sektörde oyuncuların neler yapabileceğini, nerelere doğru gidebileceğini belirleyen öncü şirketimiz Multinet Up’ın 20. yılında kurumsal kimliğini baştan yarattık. Hem Multinet Up’ın hem de ekosistemimizdeki ürün ve hizmetlerimizin logolarını yenileyerek dinamik ve inovatif yüzümüzü daha iyi yansıtır hale getirdik. Yeni marka kimliğimizle sektörde ilkleri gerçekleştiren, yenilikçilik, girişimcilik ve müşteri odaklılık değerleri üzerine kurulu bir ekosistemin altını çiziyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yeni ve yaratıcı iş modellerimizle rekabet gücümüzü artırıyor, kullanıcılarımıza fark yaratan avantajlar sunuyoruz. Yeni kimliğimizin getirdiği değişim ve enerjiyi ilgili tüm mecralarımıza yansıtacağız ve şirket içinde de yepyeni bir enerji ile çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. Yeni marka kimliğiyle birlikte Multinet Up bünyesinde sunulan hizmetlerin de isimleri ve hizmet anlayışı yenilendi. Buna göre, Restonet hizmeti Multinet, Petronet hizmeti MultiPetrol, Giftcard hizmeti MultiGift, Passnet hizmeti MultiPass, Otelnet hizmeti MultiTravel, Otomisyon hizmeti MultiVale olarak hizmet sunmaya devam edecek. Multient Up, baştan yarattığı yeni kimliği ile akıllı projeler ve süreçler gerçekleştirerek ekosistemine dahil olan kurumsal müşterilerinin, onların çalışanlarının, üye iş yerlerinin ve tedarikçilerin kazanmasını sağlamaya devam edecek.

. . .

SANAYİCİDEN PROSES GÜVENLİĞİ…

SANAYİCİ BÜYÜK KAZA RİSKLERİNİ AZALTACAK YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİĞİNE ODAKLANDI.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın