sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik

NLMK, Elektrikli Çelik için Lazer İşleme Tesisini Başlattı

Rus çelik üreticisi NovolipetskMetallurgicalPlant, elektrik transformatörü çeliğinin lazerle işlenmesi için yeni bir kompleks başlattı.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 16 Eylül 2021 - 12:12
  • 1 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 127,2 bin kez okundu
NLMK, Elektrikli Çelik için Lazer İşleme Tesisini Başlattı

Rus çelik üreticisi Novolipetsk Metallurgical Plant, elektrik transformatörü çeliğinin lazerle işlenmesi için yılda 54 bin ton kapasiteli yeni bir kompleks başlattı. Bu, NLMK Group tesislerinde geliştirilmiş manyetik özelliklere sahip metal üretimi için dördüncü hat. Üretimin son aşamasında metal yüzeyin lazerle işlenmesi, spesifik manyetik kayıpların %8-10 oranında azaltılmasını sağlar. Müşteriler için bu, büyüyen pazar gereksinimlerine uygun olarak enerji verimli transformatörler üretmeyi mümkün kılar.

NLMK Group, BDT'deki tek transformatör çeliği üreticisidir ve dünya pazarının %10'undan fazlasını elinde bulundurmaktadır. NLMK şu anda Hindistan'da yılda 64.000 ton kapasiteli yeni bir transformatör çelik tesisi inşa ediyor.

 

. . .

Demir Çelik Store Dergisi 2022 Ön kapak…

Demir Çelik Store Dergimizin 2022 yılı Ön kapak Reklam ve Haber çalışmaları için rezervasyonlar Başladı .Yer almak için acele edin..


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın