sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik

NLMK, Ruselprom Grubuna STK Elektrikli Çelik Tedarik Ediyor

NLMK Group, elektrikli tahrik motorları ve deniz jeneratörleri üretimi için Rusya'nın en büyük elektrikli ekipman üreticilerinden biri olan Ruselprom'a tahıl yönelimli olmayan elektrikli çelik tedarik etti.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 3 Eylül 2020 - 12:07
  • 2 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 147,6 bin kez okundu
NLMK, Ruselprom Grubuna STK Elektrikli Çelik Tedarik Ediyor

NLMK Group, elektrikli tahrik motorları ve deniz jeneratörleri üretimi için Rusya'nın en büyük elektrikli ekipman üreticilerinden biri olan Ruselprom'a tahıl yönelimli olmayan elektrikli çelik tedarik etti. Bu gelişmiş çelik, ultra düşük spesifik manyetik kayıplarla karakterizedir: ticari muadillerinden% 30 daha düşük. Çeliğin manyetik ve mekanik özellikleri, daha güçlü ve enerji tasarruflu elektrikli ekipmanların üretilmesini sağlar. NLMK çeliğinin kullanımı, Ruselprom Group'un ithal muadillerinin alımını durdurmasına ve ürünlerinin rekabet gücünü artırmasına olanak sağladı.

NLMK, Rusya'nın tahıl odaklı olmayan çelik pazarında liderdir. Şirket, yenilikçi elektrikli çelikler geliştirmek için gerekli yetkinliklere sahiptir ve iyileştirilmiş özelliklere sahip yeni kaliteler geliştirmek için sürekli çalışmaktadır.

. . .

ArcelorMittal Eylül'de İspanya ve Fransa'da…

İspanyol basınında yer alan haberlere göre, ArcelorMittal, talebin hızla düşmesi nedeniyle bu yılın Nisan ayı başında durdurulan Asturias'taki Alto A Ocağı'nın üretimine geçici olarak devam etme kararı aldı.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın