sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Çelik Servis Merkezleri Metal İşleme Paslanmaz Sac Beyaz Eşya

“Paslanmaz Çelik Servis Merkezi hizmetlerimizle Türk sanayisine değer katıyoruz”

Emirinoks Paslanmaz Sac Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 40 yılı aşkın çalışan tecrübesi, yılların verdiği bilgi birikimi ile faaliyete geçtiği günden bugüne sürekli ürün yelpazesini genişletip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet vermektedir.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


 • 9 Aralık 2020 - 20:03
 • 2 yıl önce yayınlandı
 • 2 dk okuma süresi
 • 148,2 bin kez okundu
“Paslanmaz Çelik Servis Merkezi hizmetlerimizle Türk sanayisine değer katıyoruz”

Emirinoks Paslanmaz Firma sahibi Emre Süngeriçlioğlu ile gerçekleştirdiğimiz röportajı sizlerle paylaşıyoruz.

“Sektörde 40 yılı aşkın tecrübemizle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz”

Firmanızın kuruluşu hakkında bilgi verir misiniz?

Emirinoks Paslanmaz Sac Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 40 yılı aşkın çalışan tecrübesi, yılların verdiği bilgi birikimi ile faaliyete geçtiği günden bugüne sürekli ürün yelpazesini genişletip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet vermektedir.


Firmanızın faaliyet alanları ve ürün çeşitleriniz nelerdir?


Piyasadaki talepler doğrultusunda, yassı mamullerden AISI 304 / 304L / 321 / 316 / 316L / 316Ti / 310S / 409 / 430 / 441 kalite, uzun mamüllerde AISI 303 /304 / 321 / 316 / 310 kalite malzemelerin teminini yapmaktadır. İthal edilen paslanmaz çelik, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda servis merkezinde üst düzey kaliteli işlemlere tabi tutularak kullanıma hazırlanmaktadır.


Çelik Servis Merkezi faaliyetleriniz hakkında bilgi verir misiniz?


Büyük boy kesme hattımız:

Bilgisayar yardımı ile kontrol edilen büyük boy kesme makinemiz 25 ton kapasiteli, 3 mm'den 10 mm'ye kadar, 2200 mm eninde malzemeleri istenilen ölçülerde boy kesebilmekteyiz.


Küçük boy kesme hattımız:

Bilgisayar yardımı ile kontrol edilen küçük boy kesme makinemiz 25 ton kapasiteli, 0.3 mm'den 3 mm'ye kadar, 1700 mm eninde mal- zemeleri istenilen ölçülerde boy kesebilmekteyiz.


Büyük dilme hattımız:

Tamamı otomatik büyük dilme makinemiz 25 ton kapasiteli, 0.3 mm'den 6 mm'ye kadar, 2000 mm eninde malzemeleri istenilen ölçülerde dilebilmektedir. Dünyaca ünlü Alman NEUENKAMP markalı bıçak ve ayrıştırıcılarımız ile koparma yapmadan KESEREK çapaksız üretim sağlayabilmekteyiz.Küçük dilme hattımız:

Tamamı otomatik küçük dilme makinemiz 25 ton kapasiteli, 0.4 mm'den 3 mm'ye kadar, 850 mm eninde malzemeleri istenilen ölçülerde dilebilmektedir. Dünyaca ünlü Alman NEUENKAMP markalı bıçak ve ayrıştırıcılarımız ile koparma yapmadan KESEREK çapaksız üretim sağlayabilmekteyiz.


Taşlama hattımız:

Tamamı otomatik IMEAS marka taşlama makinemiz iki adet zımpara kabini ve üç adet fırçalama kabinine sahiptir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda uluslararası standartlara uygun grit kodları ile N2, N3, N4, N5 yüzeyleri taşlama, Hairline, Scotch Brite ve Duplo yüzeyler olarak fırçalama yapabilmekteyiz .


Hangi sektörlere hizmet veriyorsunuz?


Endüstriyel mutfak
 • Asansör sanayi
 •   Endüstriyel mutfak
 • Tekstil, gıda ve asit kazanları imalatı
 • Mutfak aletleri
 • Pişirme ekipmanları
 • Makina imalatı
 • Boru profil imalatı
 • Sağlık ekipmanları


2020 yılı hedefleriniz doğrultusunda gerçekleşti mi? 2021 yılı beklentilerinizi paylaşır mısınız? 


2020 senesi ülkemiz ve sektörümüz adına inişli çıkışlı bir sene oldu. Tüm zorluklara karşı çalışmaktan vazgeçmeyerek Avrupa Yakası’ndaki geniş kapsamlı Paslanmaz Çelik Servis Merkezi boşluğunu, yeni ve gelişmiş teknolojiye sahip makinelerimiz ile kapatmış olduk. 2021 yılında da yatırımlarımıza devam edeceğiz ve malzeme çeşitliliğimizi arttıracağız. 2021 yılı 2’nci çeyrekten sonra sektörel iyileşme hissedilir olacağı kanısındayım ve firmamız adına gayet olumlu bir yıl olacağını öngörmekteyim.


Son dönemlerde tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını demir çelik sektörünü de etkiledi. Sizce sektörün toparlanması için neler yapılabilir? Bu salgın çelik sektörünü, firmanızı ve sanayiyi ne yönde etkiledi?


Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü nedeniyle tüm sektörlerde olduğu gibi demir çelik sektöründe de üretimde aksamalar oldu. Artan vakalar ve belirsizlik sebebiyle yatırımlar askıya alındı, tüm dünyada ekonomi geriledi. Tüm bunların yanı sıra alınan önlemler piyasaları bir nebze de olsa rahatlattı diyebiliriz. 


 

 

 

 

. . .

Fadıl Demirel, Covid-19 hastalığına…

KARDEMİR A.Ş. eski genel müdürü Fadıl Demirel, tedavi gördüğü hastanede Covid19 hastalığı sebebiyle hayatını kaybetti.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın