sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Alüminyum

POSCO ASSAN, 10 YILDIR KOCAELİ ÜNİVERSİTELİ BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ DESTEKLİYOR

Türkiye’nin ilk ve tek paslanmaz çelik üreticisi Posco Assan, Kocaeli Üniversitesi’nde okuyan başarılı öğrencileri desteklemeye devam ediyor

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 8 Aralık 2021 - 16:29
  • 1 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 125,3 bin kez okundu
 POSCO ASSAN, 10 YILDIR KOCAELİ ÜNİVERSİTELİ BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ DESTEKLİYOR

Türkiye’nin ilk ve tek paslanmaz çelik üreticisi Posco Assan, Kocaeli Üniversitesi’nde okuyan başarılı öğrencileri desteklemeye devam ediyor. Posco TJ Park Vakfı işbirliği ile 10 yıldır burs veren şirket bugüne kadar 104 öğrenciye 1 milyon TL’nin üzerinde ödeme gerçekleştirdi.

Posco Assan burs töreni Kocaeli Üniversitesi UmuttepeYerleşkesi’nde gerçekleştirildi. Törene Posco Assan CEO’su Don HoBahn ve CAO’su Ufuk Özdemir katılırken, Kocaeli Üniversitesi’nden Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Nilgün Fığlalı, Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlhan Tekin Öztürk ve öğretim üyeleri törende yer aldı.

Posco Assan CEO’su Don HoBahn: “Kocaeli Üniversitesi’nde okuyan başarılı öğrencilerimizi 10 yıldır desteklemekten dolayı mutluluk duyuyoruz”

Törende konuşan Posco Assan CEO’su Don HoBahn; “Posco TJ Park Vakfı tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de başarılı öğrencilere burs vermeye devam ediyor. Bizler de Posco Assan olarak POSCO TJ Park Vakfı ile birlikte Kocaeli Üniversitesi’nde okuyan başarılı öğrencilerimizi 10 yıldır desteklemekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin geleceği olan öğrencilerimizin önlerinde umut ve imkânlarla dolu bir yol var. Bunu başaracak potansiyele ve cesarete sahip olduğunuza inanıyorum” dedi.

Posco Assan’a öğrencilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilgün Fığlalı önümüzdeki dönemde de Posco Assan ile işbirliği içinde olacaklarını söyledi.

Konuşmaların ardından burs almaya hak kazanan öğrencilere sertifikaları Posco Assan CEO’su Don HoBahn ve Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi tarafından takdim edildi.

Posco Assan ve POSCO TJ Park Vakfı; Kocaeli Üniversitesi ile birlikte Ankara Üniversitesi’nde okuyan başarılı öğrencilere yönelik olarak da burs desteğini 10 yıldır sürdürmektedir.

. . .

Beyaz eşya satışları Ekim'de…

TÜRKBESD verilerine göre altı ana üründe satışlar Ekim'de bir önceki yıla göre yüzde 13 düştü.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın