sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Paslanmaz

POSCO ASSAN’DA KIDEM ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Türkiye’nin ilk ve tek paslanmaz çelik üreticisi Posco Assan, 5 ve 10. yılını dolduran çalışanları için Abant Gölü Milli Parkı’nda kıdem ödülleri töreni gerçekleştirdi.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 6 Ekim 2022 - 21:22
  • 3 ay önce yayınlandı
  • 2 dk okuma süresi
  • 5,3 bin kez okundu
POSCO ASSAN’DA KIDEM ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Türkiye’nin ilk ve tek paslanmaz çelik üreticisi Posco Assan, 5 ve 10. yılını dolduran çalışanları için Abant Gölü Milli Parkı’nda kıdem ödülleri töreni gerçekleştirdi. Milli parkta yapılan doğa yürüyüşü sonrasında kıdem ödülü almaya hak kazanan çalışanlara plaket ve ödülleri Posco Assan CEO’su Don Ho Bahn ve CAO’su Ufuk Özdemir tarafından takdim edildi.

2011 yılında faaliyete başlayan Posco Assan’da 5 ve 10. yılını dolduran çalışanlar için Bolu Abant’ta kıdem ödülleri töreni düzenlendi. Doğa yürüyüşü ile başlayan etkinliğe şirketin üst yönetimi ve tüm çalışanları katıldı. Törende, 5 ve 10. yılını dolduran 32 Posco Assan çalışanına CEO Don Ho Bahn ve CAO Ufuk Özdemir tarafından plaketleri ile kıdem yılına bağlı olarak hediyeleri takdim edildi.

Posco Assan CEO’su Don Ho Bahn: “Uzun yıllar mutlu ve güvenli bir şekilde çalışmayı istiyoruz”

Posco Assan üst yönetiminin ve çalışanlarının katıldığı törende her bir çalışanın çok önemli emekleri olduğunu belirten Posco Assan CEO’su Don Ho Bahn, ödül töreninde yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Türkiye’nin ilk ve tek paslanmaz çelik üreticisi Posco Assan olarak tüm hızımızla üretmeye, büyümeye, Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz. Bu başarıyı da çalışma arkadaşlarımız sayesinde elde ediyoruz. Posco Assan ailesinin birer parçası olan değerli çalışma arkadaşlarıma bu vesile ile ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Posco Assan çatısı altında uzun yıllar mutlu ve güvenli bir şekilde çalışmayı temenni ediyoruz.”

Posco Assan CAO’su Ufuk Özdemir: “Nice başarılarda beraber olmayı ümit ediyoruz”

Kıdem ödülü alan tüm çalışanları tebrik eden Posco Assan CAO’su Ufuk Özdemir; “Bu özel günde, yıllardır bizlerle birlikte olan tam 32 çalışma arkadaşımıza plaketlerini takdim ettik. Kurulduğumuz günden beri ülke ekonomisine katkı sunmaya devam ediyoruz. Bu katkıda tüm çalışanlarımızın büyük emekleri var. Tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor ve nice başarılarda beraber olmayı ümit ediyoruz” dedi.

 

. . .

Üretim yavaşladı; ufukta daralma var

Göstergeler, imalat sektörlerinde ivme kaybının, Eylül 2021'de başlayan faiz indirimlerinin ardından TL'de yaşanan aşırı değer kaybı ve yükselen enflasyona paralel aşağı yönlü bir seyir izlediğine işaret ediyor.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın