sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Makina Hidrolik & Pnomatik Kalıp Otomotiv

Rulman sanayi uzmanları İstanbul WIN’de bir araya gelecek

Türkiye RulmanEXPO & Konferansı’nın ikincisi BearingCLOUD Türkiye, Sunrise Rulman üretim makinaları, Rollway, Güç Aktarım ve Demir Çelik Store dergisi sponsorlugunda 15 Mart’ta WIN Eurasia fuarı esnasında düzenlenecek ve uluslararası konuşmacılar ile rulman sektörü, ürünleri ve üretimi ile ilgili katılımcılara değerli bilgiler sunacaktır.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 4 Mart 2019 - 08:59
  • 4 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 130,9 bin kez okundu
Rulman sanayi uzmanları İstanbul WIN’de bir araya gelecek

Türkiye RulmanEXPO & Konferansı’nın ikincisi BearingCLOUD Türkiye, Sunrise Rulman üretim makinaları, Rollway ve Demir Çelik Store dergisi sponsorluğunda 15 Mart’ta WIN Eurasia fuarı esnasında düzenlenecek ve uluslararası konuşmacılar ile rulman sektörü, ürünleri ve üretimi ile ilgili katılımcılara değerli bilgiler sunacak.

Bu yılki organizasyonun temel odak noktası rulmanların Türkiye’de üretilmesi ve Çin’den rulman tedarik konuları olacak. Bu çerçevede Çin menşeli farklı rulman üreticileri, rulman sanayisinden uzmanlar ve makine üreticileri de organizasyona katılarak kendi deneyimlerini paylaşacak ve Türkiye’de bu alanda faaliyet gösteren firmalar ile birebir görüşmeleri sağlanacak.

Organizasyonun ilk kısmında konuşmacılar Çin rulman üretim endüstrisinin hâlihazırdaki durumu ve gelişmesiyle ilgili bilgilerin yanı sıra Çin rulman pazarına genel bir bakış ile birlikte rulman üretimi için gereken teknolojiler ve makineler üzerine bilgiler paylaşacak.

Aynı zamanda 15 Mart tarihinde delegasyon üyeleriyle B2B toplantıları düzenleme fırsatı da olacak.

. . .

Tayvan Makina - Takım Tezgahları Fuarı…

Tayvan’ın başkenti Taipei’de düzenlenen Uluslararası Makina - Takım Tezgahları Fuarı (TIMTOS), kapılarını ziyaretçilere açtı.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın