sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

Sıcak Haddelenmiş Rulo Sac

Sıcak Haddelenmiş Rulo Sac; entegre tesislerde veya ark ocaklı tesislerde üretilen slabın, 1700 f ve daha üstünde ısıtılıp haddelenmesi yoluyla üretilmektedir.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 5 Mart 2019 - 14:59
  • 4 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 128,8 bin kez okundu
Sıcak Haddelenmiş Rulo Sac

Sıcak Haddelenmiş Rulo Sac; entegre tesislerde veya ark ocaklı tesislerde üretilen slabın, 1700 f ve daha üstünde ısıtılıp haddelenmesi yoluyla üretilmektedir. Bazı üreticiler ise Thin Slab dediğimiz üretim sistemiyle; sıvı çeliğin slab haline gelmesi akabinde; stoklanmayıp, direkt sıcak haddehaneye alınıp işlenmesi yöntemiyle üretmektedirler. Spiral kaynaklı çelik boru imalatı, fore kazık sistemleri, makina imalat sanayi, gemi inşa sanayi, inşaat, konteynır (konteyner) imalatı, prefabrik yapı (ev, ofis, müştemilat, mutfak amaçlı vb) çelik konstrüksiyon ve yapılar başta olmak üzere bir çok alanda Sıcak Haddelenmiş Rulo Sac kullanılmaktadır.

. . .

Sıcak Haddelenmiş Paket Sac

Sıcak Haddelenmiş Paket Sac; yine sıcak rulo sacda olduğu gibi aynı yöntemle üretilir. Entegre tesislerde veya ark ocaklı tesislerde üretilen slabın, 1700 f ve daha üstünde ısıtılıp haddelenmesi yoluyla üretilmektedir.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın