sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

Soğuk Haddelenmiş Levha Sac (DKP)

Soğuk Haddelenmiş Paket Sac (DKP Levha Sac); İleri işlemlerden geçirilen sıcak haddelenmiş sacdır. Sıcak haddelenmiş sac soğuduktan sonra, daha kesin boyutlar ve daha iyi yüzey kalitesi elde etmek için oda sıcaklığında tekrar haddelenir.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 5 Mart 2019 - 16:25
  • 4 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 130,7 bin kez okundu
Soğuk Haddelenmiş Levha Sac (DKP)

Soğuk Haddelenmiş Paket Sac (DKP Levha Sac); İleri işlemlerden geçirilen sıcak haddelenmiş sacdır. Sıcak haddelenmiş sac soğuduktan sonra, daha kesin boyutlar ve daha iyi yüzey kalitesi elde etmek için oda sıcaklığında tekrar haddelenir. Soğuk Haddelenmiş Paket Sac (DKP Sac), çoğu zaman çeşitli bitim işlemlerini tarif etmek için kullanılır, ancak teknik olarak "soğuk haddelenmiş", yalnızca silindirler arasında sıkıştırma yapılan tabakalara uygulanır. Çubuklar veya borular gibi çekilmiş çelik formlar "çekilir" haddelenmez. Diğer soğuk terbiye işlemleri arasında, mevcut sıcak haddelenmiş stokların daha rafine ürünlere dönüştürülmesinde kullanılan tornalama, öğütme ve parlatma yer alır. Soğuk Haddelenmiş Levha Sac (DKP Levha Sac); çeşitli kalitelere sahiptir. Bu kaliteler soğuk haddeleme yönteminde uygulanan farklılıklar neticesinde elde edilir. Soğuk Levha saclar sanayide birçok alanda kullanılır.

Soğuk Haddelenmiş Levha Saclar (DKP Levha Sac) daha çok çelik köprü, araçüstü ekipman imalatı, damper, treyler ve ağır iş hizmet araçları şasi imalatı, otomotiv sektörü gibi sanayinin bir çok alanında hammadde olarak tercih edilmektedir. Soğuk Haddelenmiş Levha Sac Fiyatları (DKP Levha Sac Fiyatları) ve aradığınız tüm kaliteleri Çelik Borsası (www.celikborsasi.com) aracılığıyla bulabilirsiniz. Güncel DKP Levha fiyatları konusunda Çelik Borsası en doğru ve güvenilir adreslerden biridir.

. . .

Soğuk Haddelenmiş Paket Sac (DKP Paket Sac)

Soğuk Haddelenmiş Paket Sac (DKP Paket Sac); İleri işlemlerden geçirilen sıcak haddelenmiş sacdır. Sıcak haddelenmiş sac soğuduktan sonra, daha kesin boyutlar ve daha iyi yüzey kalitesi elde etmek için oda sıcaklığında tekrar haddelenir.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın