sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

Soğuk Haddelenmiş Rulo Sac (DKP Rulo Sac)

Soğuk Haddelenmiş Rulo Sac (DKP Rulo Sac); İleri işlemlerden geçirilmiş olan sıcak haddelenmiş çeliktir.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 5 Mart 2019 - 15:07
  • 4 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 130 bin kez okundu
Soğuk Haddelenmiş Rulo Sac (DKP Rulo Sac)

Soğuk Haddelenmiş Rulo Sac (DKP Rulo Sac); İleri işlemlerden geçirilmiş olan sıcak haddelenmiş çeliktir. Sıcak haddelenmiş sac soğuduktan sonra, daha kesin boyutlar ve daha iyi yüzey kalitesi elde etmek için oda sıcaklığında tekrar haddelenir. Soğuk Haddelenmiş Sac (DKP Sac), çoğu zaman çeşitli bitim işlemlerini tarif etmek için kullanılır, ancak teknik olarak "soğuk haddelenmiş", yalnızca silindirler arasında sıkıştırma yapılan tabakalara uygulanır. Çubuklar veya borular gibi çekilmiş çelik formlar "çekilir" haddelenmez. Diğer soğuk terbiye işlemleri arasında, mevcut sıcak haddelenmiş stokların daha rafine ürünlere dönüştürülmesinde kullanılan tornalama, öğütme ve parlatma yer alır. Soğuk Haddelenmiş Rulo Sac (DKP Rulo Sac); binlerce farklı kaliteye sahiptir. Bu kaliteler soğuk haddeleme yönteminde uygulanan farklılıklar neticesinde elde edilir. 

Soğuk Saclar (DKP Sac) daha çok otomotiv sektörü, Panel radyatör, çelik boru ve profil, mobilya, beyaz eşya, inşaat ve yapı malzemeleri, metal kalıplar gibi sanayinin bir çok alanında hammadde olarak tercih edilmektedir. Soğuk Haddelenmiş Rulo Sac Fiyatları (DKP Sac Fiyatları) ve aradığınız tüm kaliteleri Çelik Borsası (www.celikborsasi.com) aracılığıyla bulabilirsiniz. Güncel sac fiyatları konusunda Çelik Borsası en doğru ve güvenilir adreslerden biridir.

. . .

Paslanmaz Sac Fiyatları Mart 2019

Paslanmaz Sac Fiyatları, 316Tİ kalite, 304L kalite, 304 kalite, 430 kalite, 201 kalite, 304 kalite paslanmaz, 316 kalite paslanmaz sac fiyatları.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın