sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Makina Hidrolik & Pnomatik Kalıp

TBI MOTION TECHNOLOGY üstün kalite ve yüksek teknolojik ürünleriyle sektörde fark yaratıyor

Kritik çekirdek teknolojisine sahip, ürün araştırması ve yenilikçi tasarıma odaklanan Tayvan'daki doğrusal hareket ürünlerinde uzmanlaşmış bir üretici olan TBI MOTION TECHNOLOGY, "üstün kalite, yüksek kapasite" sloganı ile sektörde adından sıkça söz ettiriyor.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 5 Mart 2019 - 11:15
  • 4 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 132,7 bin kez okundu
TBI MOTION TECHNOLOGY üstün kalite ve yüksek teknolojik ürünleriyle sektörde fark yaratıyor

TIMTOS 2019 - Tayvan Makina - Takım Tezgahları Fuarı'nda ürünleri katılımcılarla buluşturan bir diğer firma ise TBI MOTION. Makina Store Dergisi adına Metal Medya Yayın Grubu Müdürü Murat Köse firmanın TIMTOS 2019’daki standını ziyaret ederek bilgiler aldı. Kritik çekirdek teknolojisine sahip, ürün araştırması ve yenilikçi tasarıma odaklanan Tayvan'daki doğrusal hareket ürünlerinde uzmanlaşmış bir üretici olan TBI MOTION TECHNOLOGY, "üstün kalite, yüksek kapasite" sloganı ile sektörde adından sıkça söz ettiriyor.

ISO 9001: 2008 sertifikasına sahip ürünleri ile 1986 yılından beri tüm dünyada distribütörler kurulmuş olup, tam üretim hatları ve tüm ürünler Tayvan’da üretilerek müşterilerinin hizmetine sunuluyor. Başlıca ürünleri Vidalı Mil, Lineer Kılavuz, Bilyalı Spline, Hassas Bilyalı Vida / Spline, Tek Eksenli Aktüatör, Lineer Bilyalı, Kavrama, Destek Birimi vb. gibi ürünler olan TBI MOTION, tüm endüstriyel alanlarda üstün kalitesi ile sektörde fark yaratıyor.

Ürünlerinin kullanıldığı alanlar; Otomasyon Endüstrisi, Robot Endüstrisi, Yarı İletken Endüstrisi, Endüstri Makineleri, Tıbbi Malzeme, Yeşil Enerji Endüstrisi, Makine Parçası, Otomatik Depolama ve Alma Sistemi gibi alanlar olup günden güne müşteri portföyünü arttırıyor.

. . .

“Türkiye’de aktif bir pazar var”

Syntec Technology Türkiye Satış ve Saha Uygulama Mühendisi Sefa Bitik ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı sizlerle paylaşıyoruz.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın