sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Metal İşleme Sac İşleme Makinaları Takım Tezgahları

TELEFONCULAR METAL BUMATECH FUARI’NA KATILDI

Makina imalat sektörünün Bursa’daki kıtalararası buluşmasına Telefoncular Metal’de katıldı.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 25 Kasım 2021 - 21:19
  • 1 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 127,1 bin kez okundu
TELEFONCULAR METAL BUMATECH FUARI’NA KATILDI


Makina imalat sektörünün Bursa’daki kıtalararası buluşmasına Telefoncular Metal’de katıldı. Standıyla fuarda yer alan firma ürünlerini tüm fuar katılımcı ve ziyaretçileriyle buluşturdu. Yeni iş bağlantıları ve yeni pazar fırsatları sunan fuarlar; tüm firmalar için cazibe merkezi durumunda iken tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün kontrol altına alınmasıyla yeniden başlamış oldu. Maske ve mesafe kuralına uyarak gerçekleştirilen fuarda Telefoncular Metal yetkilileri müşterileriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi ve herkesi standına davet etti.

. . .

Ekol Demir Çelik BUMATECH Fuarında

Ekol Soğuk Çekme Demir Çelik A.Ş. 24 – 27 Kasım 2021 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen BUMATECH 19. Uluslararası Metal İşleme Teknolojileri, 12. Uluslararası Sac İşleme Teknolojileri ve 18. Uluslararası Otomasyon Fuarları’nı tek çatı altında buluşturan BUMATECH Bursa Makine Teknolojileri Fuarında müşterileri ile birlikte bir araya geldi.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın