sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Otomotiv Alüminyum

TOGG Türkiye'nin fabrikasına Assan Panel imzası

Sandviç panel alanındaki ürün ve hizmetleriyle Türkiye’yi dünyanın dört bir yanında temsil eden Assan Panel, ulusal ölçekte de büyük yapı ve inşa projelerine destek olmaya devam ediyor.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 24 Ocak 2023 - 20:41
  • 1 ay önce yayınlandı
  • 2 dk okuma süresi
  • 67 kez okundu
TOGG Türkiye'nin fabrikasına Assan Panel imzası

Sandviç panel alanındaki ürün ve hizmetleriyle Türkiye’yi dünyanın dört bir yanında  temsil eden Assan Panel, ulusal ölçekte de büyük yapı ve inşa projelerine destek olmaya devam ediyor. Son olarak, Bursa Gemlik’te bölgedeki en büyük yatırımlardan biri olarak dikkat çeken Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu TOGG’un faaliyete geçen fabrikası, Assan Panel’inN5TM Membranlı Çatı Paneli ile WT Cephe Paneli ürünleriyle inşa edildi.

Sandviç panel pazarının en çok tercih edilen markası olan ve Türkiye'de katma değer sağlamayı amaç edinen Assan Panel, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu TOGG’un Bursa Gemlik’te faaliyete geçen fabrikasının cephe ve çatı panellerinin tedariğini üstlendi. Fabrika için 114 bin metrekare N5TM Membranlı Çatı Paneli ile 28 bin metrekare WT Cephe Paneli kullanıldı. Türkiye’yi otomobil sektöründe ileriye taşıyacak girişim TOGG’un fabrikası, Assan Panel’in cephe ve yalıtım panelleriyle daha güvenli, sürdürebilir ve enerji verimliliği daha yüksek bir hale geldi.

Yangın Dayanımı Yüksek Sandviç Paneller

Assan Panel sandviç cephe panelleri, endüstri sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan, yaşamı kolaylaştırıp daha konforlu hale getiren yapılarda, yalıtım yapısına bağlı olarak ısı, su, ses izolasyonu ve yangın güvenliği sağlıyor. Taşyünü dolgulu WT Cephe Paneli, bağlantı elemanını gizleyen sistemi sayesinde cephelerde kullanıma da uygun. Hem yatay hem de düşey uygulanabilmesi sayesinde montaj esnekliği sağlayıp ayrıca tasarımcılara mimari çözümler sunan paneller, cephede estetik bir görüntü elde etmek için çoğunlukla mikro baskılı olarak üretiliyor. Taşyünü iç dolgu malzemesi sayesinde de yüksek yangındayanım performansı sunuyor.

N5T Membranlı Çatı Paneliise minimum yüzde 1,5 eğimli çatılardayüksek yangın dayanımı sağlarken, su ve ısı izolasyonunda da elverişli kullanım imkanı sunuyor. Yerinde uygulamalara oranla daha hızlı, kolay ve ekonomik montaj fırsatı sunan N5T Membranlı Çatı Paneli, membranın metala yapışması özelliği ile de yüzeyde oluşabilecek şekil değiştirme, iz ve katlanmaların önüne geçiyor. Aynı zamanda PVC ya da TPO membranlı seçenekleri ile taşıma kapasitesini artırıyor.

 

 

 

. . .

Bankalarda son rekor karlar sanayi sektörüne…

2022 yılının son çeyreğinde bankaların, yılın tümünde güçlü destek veren TÜFE’ye endeksli kağıtların etkisiyle yine rekor kar artışlarına imza atması bekleniyor. Ancak düşen enflasyonla 2023 ile birlikte gelirlerin azalması ve net karın 2022 kadar güçlü seyretmemesi öngörülüyor. Kaynak :Ekonomim


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın