sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Kablo Sanayi

Türk Prysmian Kablo’nun yeni CEO’su A-Takımı Yetkili Satıcıları ile Buluştu

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonuna yeni CEO olarak Cinzia Farisè’nin atanmasının ardından, A-Takımı yetkili satıcıların katılımıyla özel bir buluşma düzenlendi. Buluşmada Cinzia Farisè’ye “Hoş Geldin” dileklerini ileten A-Takımı yetkili satıcıları, sektörde fark yaratan çalışmalarına dair hedeflerini de tazeledi.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 30 Eylül 2019 - 14:28
  • 3 yıl önce yayınlandı
  • 3 dk okuma süresi
  • 132 bin kez okundu
Türk Prysmian Kablo’nun yeni CEO’su  A-Takımı Yetkili Satıcıları ile Buluştu

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonuna yeni CEO olarak Cinzia Farisè’nin atanmasının ardından, A-Takımı yetkili satıcıların katılımıyla özel bir buluşma düzenlendi. Buluşmada Cinzia Farisè’ye “Hoş Geldin” dileklerini ileten A-Takımı yetkili satıcıları, sektörde fark yaratan çalışmalarına dair hedeflerini de tazeledi.

 

 

Kablo sektörünün dünya devi Prysmian Group’un Türkiye operasyonu, 1 Eylül 2019 tarihinden itibaren bir kadın yöneticiye emanet. Yeni CEO Cinzia Farisè ile tanışmak ve tebrik etmek için düzenlenen özel organizasyonda bir araya gelen Türk Prysmian Kablo’nun pazarlama, satış ve Müşteri Koordinasyon Merkezi ekipleri ile A-Takımı yetkili satıcıları, Farisè’ye yeni görevinde başarı dileklerini iletme fırsatını buldu. 18 Eylül Çarşamba günü Point Hotel Barbaros’ta düzenlenen özel etkinlikte bir konuşma yapan Türk Prysmian Kablo Yurtiçi Satış Direktörü Etem Bakaç tüm satış ekibi ve A-Takımı adına Cinzia Farisè’yi tebrik ederek, “Sayın Cinzia Farisè gerek yöneticilik alanında gerekse de kablo sektöründe Prysmian bünyesinde çok deneyimli bir isim. Uzun yıllara dayanan deneyimi, birikimi ve başarılı çalışmalarıyla Türk Prysmian Kablo Ailesi’ne de çok şey katacağına inancımız tam. Kendisine tüm satış ekibimiz ve A-Takımımız adına “Aramıza Hoş Geldiniz” diyerek, başarılarının devamını diliyoruz.” dedi.

 

Tüm ekibe tek tek teşekkür eden Türk Prysmian Kablo CEO’su Cinzia Farisè ise, “Türk Prysmian Kablo’nun hem sektörde hem de Grubumuz içerisindeki bilinirliği çok iyi. İşini tutkuyla yapan ve alanında uzman olan, sektörünün en iyisi Satış & Pazarlama ekibimiz ve A-Takımı yetkili satıcılarımız ile birlikte çalışacağım için çok mutluyum ve heyecanlıyım. ‘Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz’ misyonumuz doğrultusunda, firmamızın tarihindeki en iyi sayfalarından birini daha yazmak üzere sahip olduğumuz azim ile, alanında en prestijli projelerde yer almayı sürdüreceğiz” dedi.

 

Yeni CEO Farisè görevine başladı

2005-2014 yılları arasında Prysmian Group bünyesinde çeşitli yöneticilik görevlerinde bulunan Cinzia Farisè, Erkan Aydoğdu’nun grubun Güneydoğu Asya ve Pasifik Bölgesi CEO’luğuna atanmasının ardından Prysmian Group’un Türkiye operasyonunun yeni CEO’su oldu. 2005-2011 yıllarında Prysmian İtalya SpA Satış Direktörlüğü, 2011-2014 yılları arasında Prysmian Group Hindistan CEO’luğu, 2013-2014 yılları arasında da Prysmian Group’un İtalya Genel Merkezi’nde Enerji ve Altyapı Business Unit Global Başkan Yardımcılığı görevlerini yürüten Cinzia Farisè, başarılı çalışmalarına Türkiye’de devam edecek.

 

 

Prysmian Group Türkiye Hakkında

Merkezi 1964 yılından bu yana Mudanya’da (Bursa) olan Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş. bünyesinde, 2018 yılı sonu itibariyle 479 kişi çalışmaktadır. Türk Prysmian’ın ürün yelpazesi kapsamında, Prysmian ve Draka markaları ile, 220 kV'a kadar olan tüm enerji kabloları, 3.600 çifte kadar bakır iletkenli haberleşme kabloları ile fiber optik kabloları, demiryolu sinyalizasyon kabloları, asansör sistemleri, stüdyo broadcast kabloları ve özel kablolar bulunmaktadır. Prysmian Group içinde öncelikli bir ihracat merkezi olan ve 2018 yılında toplam yaklaşık 1.373.378.408 TL olan cirosunun %24’ünü ihraç eden Türk Prysmian Kablo, Borsa İstanbul A.Ş.’de işlem görmektedir. Daha fazla bilgi için: www.prysmiangroup.com.tr  

 

Prysmian Group Hakkında

Prysmian Group, General Cable ile dünya çapında gerçekleşen birleşmeyi takiben, enerji ve telekomünikasyon kabloları endüstrisinde, 2018 yılında yaklaşık 11 milyar Euro olan satışları, 29.000 çalışanı, 50 ülkede faaliyet gösteren 112 fabrikası ile bir dünya lideridir. Yüksek teknoloji ürünleri pazarında yer alan Prysmian Group, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine; teknoloji ve bilgi birikimine sahiptir. Prysmian Group, ürün yelpazesi kapsamında; enerji iletimi ve dağıtımı için yeraltı ve denizaltı kablo ve sistemleri; çeşitli endüstriyel sektörlerdeki uygulamalar için özel kablolar; video, bilgi ve ses iletimi için optik fiber ve kablolar ve bakır telekom kabloları bulunmaktadır. Prysmian Group’un temel rekabet güçleri arasında, yenilikçi ürün ve üretim süreçleri ve sahip olduğu geniş coğrafi alanı ile müşteri memnuniyetine ve müşteri hizmetlerine verdiği önem yer almaktadır. Prysmian S.p.A., Milano borsasında işlem görmektedir.

 

 

 

 

 

. . .

EMO Hannover Fuarı’nda FANUC’a yoğun…

Japonya merkezli lider CNC, Robot ve Makine üreticisi Fanuc, Metal işleme sektöründe dünyanın en önemli ticaret fuarı olan EMO Hannover’a yeni nesil ürünleriyle damga vurdu.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın