sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

Uluslararası Finans Dünyasından TEB’e İki Ödül!

TEB - Türk Ekonomi Bankası, Euromoney dergisinin bu yıl düzenlediği Euromoney Global Nakit Yönetimi Anketi'nde iki farklı kategoride ödüllendirildi.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 14 Aralık 2018 - 12:14
  • 4 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 124,6 bin kez okundu
Uluslararası Finans Dünyasından TEB’e İki Ödül!

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Euromoney dergisi, iki farklı kategoride TEB'i ödüle layık gördü. TEB müşterilerinin Euromoney Global Nakit Yönetimi Anketi'ne verdiği cevaplar sonucu "Türkiye'de En İyi Servis Veren Nakit Yönetimi Bankası" kategorisinde rakiplerini geride bırakarak birinci seçilen TEB, "Pazar Lideri" kategorisinde ise ikinci sırada yer aldı.

TEB'in başarılarıyla ön plana çıktığı Euromoney Global Nakit Yönetimi Anketi'nin bu yıl 17'ncisi düzenlendi. Yapılan araştırma, bağımsız olması sebebiyle ayrı bir önem taşıyor. Euromoney'nin şirketlere ulaştırdığı ankette, şirketlerden nakit yönetimi alanında en çok çalıştıkları bankalar isteniyor.

TEB, 2018 yılında yine uluslararası kuruluşlar tarafından "Türkiye'de Yılın En İyi Nakit Yönetimi Bankası" seçilirken, tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran hizmetleriyle "En İyi Yeni Ürün/Hizmet" dalında ödüllendirilmişti.

. . .

Maden Türkiye 2018 Fuarı’nın Birinci…

Maden endüstrisinin en büyük buluşması olan Maden Türkiye 2018, 8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı tüm sektör profesyonellerini bir araya getirmek için bugün kapılarını ziyaretçilerine açtı. İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuar, 16 Aralık Pazar gününe kadar ziyaretçilerini bekliyor.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın