sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

Uzay Makina neden birini seçti?

Pnömatiğe hem yeni ilgi duyanların hem de bizzat kullanıyor olup; konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlerin yararlanmasını istedik.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 16 Ocak 2021 - 17:39
  • 2 yıl önce yayınlandı
  • 2 dk okuma süresi
  • 132,8 bin kez okundu
Uzay Makina neden birini seçti?

Pnömatiğe hem yeni ilgi duyanların hem de bizzat kullanıyor olup; konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlerin yararlanmasını istedik.

 

Bunu yaparken de salt ticari düşünmeyen, karmaşıklıktan uzak ve tabii ki gerçekçi seçenekleri takipçilerinin hizmetine sunmak istedik.Bir sorun ile karşılaşıldığında destek alınacak birine ihtiyaç olduğunu gördük. Bunu yaparken akılda kalmak istedik. Aklınıza ilk o gelsin istedik. Onun ne düşündüğünü size göstermek istedik.Bu yüzden Uzay Makina’ya yeni bir ekip arkadaşı kazandık! İşte size onu takdim ediyoruz… Ve işte “PİNO”

 

Neden PİNO?

 

Modern ve teknolojik bir yaklaşımla akışkanlar mekaniğinin dallarından olan pnömatiği zorunlu olarak seçmiş olanlara da sevdirmek üzere PİNO’yu seçtik.

 

Teknoloji insanlar için yaralıdır. PİNO’da sadece  pnömatik sektörü için değil hepimiz için oldukça faydalı biri PİNO sektördeki zararlı bilgilerle mücadele ederek doğru bilginin kullanıcılara ulaşması için mücadele verecektir.

 

PİNO ne yapacak?

 

Pino kısa kısa mesajlarla takipçilerine bazı deneyimlerini ve bilgilerini aktaracak. Zaman zaman bizleri bazı sayfalara yönlendirecek. Konuya yeni başlamış olan öğrenci kardeşlerine derslerini sevmelerini sağlayacak. Gençler PİNO ile aldıkları bilgilerine ek olarak kendilerini de tam yetiştirdikleri sürece ileride bu pazarda mavi yada beyaz yakalı olsun iş bulabilme şansını kesinlikle arttıracak.Konunun uzmanı PİNO Oldukça basit pratik önerileri ile  Ar-Ge’cilere de büyük kolaylık sağlayacak ve satınalmadepartmanlarının da işini kolaylaştıracak. Kişi alacağı ürünü tanıyarak bilerek alacak ve karşılaştıı bir sorunda hemen PİNO yardımcı olacak.

 

PİNO’yu neden takip edelim?

 

Komplike değil de basit çözümler için takip edin. Yenilikleri öğrenmek üzere takip edin. Pnömatiği sevemiyorsanız takip edin. Çünkü sevememenizin nedeni size karmaşık geldiğinden olabilir. PİNO elinden geldiğince akademik terminolojiler kullanmaktan kaçınacağına söz veriyor. Kendisi teknolojik olmasına rağmen bedeninde yaşadığı teknik sorunlar olduğundan empati duyabiliyor. Ve tabi ki maliyetlerinizi düşürebilmek için kesinlikle takip etmelisiniz.

 

PİNO ne hedefliyor?

 

• PİNO işletmelerin maliyetlerini düşürüp ürünlerini daha rekabetçi hale getirebilmelerini,

• Öğrencilere pnömatiği sevdirip  pazardaki Özellikle mavi yakalı boşluğunu doldurmayı,

• Doğru bilgileri aktarmayı

• Ve tüm bunların ışığında zaten her gün ilerleyen Türk sanayi ve sanayicisine bir katkıda da kendisinin bulunmasını hedefliyor.

. . .

Beyaz eşya satışları arttı

TÜRKBESD tarafından açıklanan verilere göre, Kasım ayında iç satışlar buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırından oluşan dört ana üründe yüzde 16 artışla 521,381 adet oldu. İhracat ise yüzde 14 artışla 1.9 milyon adet olarak gerçekleşti.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın