sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

VakıfBank'a En İyi Teknoloji Kullanımı ve Pazarlama Çözümü kategorilerinde iki ödül!

VakıfBank, Stevie Awards'ta Finansal Hizmetler Sektörü-Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı ve Pazarlama Çözümü kategorilerinde iki ödül aldı.

VakıfBank'a En İyi Teknoloji Kullanımı ve Pazarlama Çözümü kategorilerinde iki ödül!

VakıfBank, uluslararası iş dünyasının en prestijli ödül organizasyonlarından Stevie Awards'ta Finansal Hizmetler Sektörü-Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı ve Pazarlama Çözümü kategorilerinde iki ödüle layık görüldü. Böylelikle VakıfBank'ın finansal hizmetleri, uluslararası alanda bir kez daha takdire değer bulundu.

Çelebi, şunları kaydetti: "Bireysel tasarruf mevduatı müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz proje sayesinde kendilerinin bankamıza ulaşmalarını kolaylaştırdık. VakıfBank için uzun vadede kullanılabilecek verimli bir tasarruf mevduatı datası oluşturmayı amaçladık. Böylece geliştirdiğimiz teknolojiyle daha çok müşteriye daha hızlı ulaşım sağladık. Yaptığımız geliştirmeleri, tüm alternatif dağıtım kanallarımıza (internet bankacılığı, mobil bankacılık, çağrı merkezi) entegre ederek şubelerimizin iş yükünü azalttık. Bu çalışmalarımız karşılığında böylesine kıymetli uluslararası ödüller kazanmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz."

. . .

Makina sektörü İzmir’de 500 milyon…

Türkiye sanayisinin gelişiminde kilit rol üstlenen takım tezgahları sektörünün tüm paydaşlarını 2. kez aynı çatı altında buluşturmaya hazırlanan MAKTEK İzmir, sektörün gelişimine paralel olarak büyümesini sürdürüyor. 2017 yılında 250 milyon dolarlık iş hacmi ile sektöre önemli ölçüde katkı sağlayan MAKTEK İzmir, bu kez 500 milyon dolarlık hedefiyle dünyanın 60’ın üzerinde ülkesinden 35.000’i aşkın sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmaya…


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın