sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik Makina Hidrolik & Pnomatik Maden Kalıp Endüstriyel Otomasyon

WIN Eurasia, Korona virüsünden ertelendi! Yeni tarih açıklandı

Hannover Fairs Turkey olarak 2020 yılı Mart ayı için planladığımız WIN EURASIA fuarımızı erteleyerek 18 - 21 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştireceğimiz bilgisini paylaşmak isteriz.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 5 Mart 2020 - 21:10
  • 3 yıl önce yayınlandı
  • 2 dk okuma süresi
  • 162,8 bin kez okundu
WIN Eurasia, Korona virüsünden ertelendi! Yeni tarih açıklandı

Değerli Katılımcılarımız, Sevgili Ziyaretçilerimiz,

 

Hannover Fairs Turkey olarak 2020 yılı Mart ayı için planladığımız WIN EURASIA fuarımızı erteleyerek 18 - 21 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştireceğimiz bilgisini paylaşmak isteriz.

 

CORONA (COVID – 19 ) Virüsü ile ilgili ülkemizde bu yönde bir tehlikeye rastlanmamış olmasına karşın, dünya genelinden fuarımızda katılımcı olarak yer alacak firmaların, beraberinde ticari bağlantılar kurmak üzere dünyanın ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden fuarı ziyaret edecek sektör profesyonellerinin de bir bölümünün yoğun talepleri doğrultusunda, Deutsche Messe’nin Türkiye iştiraki Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. olarak, söz konusu kararı almış bulunuyoruz.

 WIN EURASIA yı destekleyen derneklerimiz, katılımcılarımız ve ziyaretçilerimizden gelen talepler ve gerçekleştirmiş olduğumuz yoğun görüşmeler neticesinde, tüm sektörün yaşadığı endişeleri biz de paylaşıyoruz.

Öte yandan, Türkiye’nin, İran, Çin Anakarası ve İtalya ile olan karşılıklı uçuş seferlerinin iptal olması söz konusu kararı vermemizde belirleyici unsurlar arasında yer almıştır. Söz konusu ülkelerin yanı sıra, fuarımızı ziyaret etme arzusu içinde olan gerek Türkiye, gerekse dünya genelinden önemli sektör temsilcileri de Corona Virüsünden kaynaklı tedirginlik yaşadıklarını belirterek fuarı ziyaret etme noktasında duydukları çekincelerini dile getirmişlerdir. Her ne kadar fuarımızın ertelenmemesi yönünde de bir kısım talepler gelmiş olsa da, katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin büyük çoğunluğu WIN EURASIA Fuarının farklı bir tarihe ertelenmesini talep etmiştir. Söz konusu talep sektör dernekleri tarafından da desteklenmiştir.

 Katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, tüm iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı her zaman önceliğimiz olup, fuar alanında bu yönde aldığımız tüm önlemler ve kısa bir süre önce gerçekleştirdiğimiz açıklamalarımızda da yer verdiğimiz tüm sağlık önerilerine karşın, çoğunluğun talep ve beklentilerine karşı kayıtsız kalmamız mümkün değildir. Bu doğrultuda verdiğimiz erteleme kararının herkes için en doğru ve uygun karar olduğuna inancımız sonsuzdur. 

Tüm katılımcı ve potansiyel ziyaretçilerimize ve aynı zamanda değerli basın mensuplarımız detaylı bilgilendirme e-posta vasıtası ile ayrıca gerçekleştirilecektir. Eş zamanlı olarak tüm medya da bilgilendirilecektir.

Corona Virüsünün yılın ilk yarısında tetiklediği küresel ekonomik zorluklar göz önüne alındığında, yeni fuar tarihimiz 18 - 21 Haziran 2020’nin büyük fırsatlar getireceğini öngörüyor ve yeni tarihin tüm katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz açısından son derece değerli iş bağlantıları ve yılın ilk yarısı tamamlanmadan önce önemli ticari hacim yaratması açısından en doğru zaman olduğuna inanıyoruz.

 

Saygılarımızla,

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş.

Değerli Katılımcılarımız, Sevgili Ziyaretçilerimiz,

 

. . .

En fazla üretim ve teslimat linyitte gerçekleşti

Katı yakıtlarda geçen yılın aralık ayında en fazla üretim ve teslimat linyitte yapıldı.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın