sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

Yapı Kredi, kadın çalışan ve yönetici oranında liderliğini sürdürüyor

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, "Cinsiyet eşitliğinin ve kadın çalışan istihdamının bir politika olarak benimsenmesinin özel sektörün ve kamunun doğal bir sorumluluğu olduğunu düşünüyoruz" diye konuştu.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 29 Nisan 2019 - 11:46
  • 3 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 125 bin kez okundu
Yapı Kredi, kadın çalışan ve yönetici oranında liderliğini sürdürüyor

Yapı Kredi'den yapılan açıklamaya göre cinsiyet eşitliği ve kadın çalışan istihdamına yönelik hayata geçirdiği projelerle bankacılık sektörüne öncülük eden Yapı Kredi, kadın çalışan ve kadın yönetici oranında sektör liderliğini sürdürdü. Toplam istihdamı içinde kadın çalışan oranını yüzde 62 olarak açıklayan Yapı Kredi'nin, kadın çalışan yönetici oranı ise yüzde 42,2 oldu. Bankanın yeni işe alımlardaki kadın çalışan oranı ise yüzde 61,3 olarak gerçekleşti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, Yapı Kredi'nin, cinsiyet eşitliği ve kadın çalışan istihdamı konusunda gerçekleştirdiği çalışmalarla sadece bankacılık değil tüm sektörler için bir rol model haline geldiğini belirtti.

. . .

IFS, SAAS VE BULUT TABANLI KURUMSAL VARLIK YÖNETİMİ…

IDC MarketScape tarafından yayınlanan 2019 yılı küresel SaaS ve Bulut-Tabanlı Varlık Yoğunluklu EAM (kurumsal varlık yönetimi) Uygulamaları Tedarikçi Araştırmasına göre, kurumsal varlık yönetimi alanındaki kapsamlı çözümleri ile IFS, dünya genelinde pazar lideri oldu.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın