sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]
Demir Çelik

Yükselen Çelik'ten ek yatırım kararı!

Yükselen Çelik, aldığı ek yatırım kararı ile 60 milyon lira tutarında yeni yatırım gerçekleştirecek. Bu yatırım sonucunda yeni çelik servis merkezini faaliyete geçirecek olan şirket, kapasitede yüzde 100'lük artış sağlayacak.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 7 Kasım 2021 - 17:52
  • 1 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 128,9 bin kez okundu
Yükselen Çelik'ten ek yatırım kararı!

Yükselen Çelik, aldığı ek yatırım kararı ile 60 milyon lira tutarında yeni yatırım gerçekleştirecek. Bu yatırım sonucunda yeni çelik servis merkezini faaliyete geçirecek olan şirket, kapasitede yüzde 100’lük artış sağlayacak.

Türkiye’nin önde gelen vasıflı çelik üreticileri arasında yer alan Yükselen Çelik, sürdürülebilir büyüme hedefleri doğrultusunda yatırımlarına devam ediyor.

2019’un son çeyreğinde gerçekleşen halka arzı ile büyümesi ivme kazanan Yükselen Çelik, 17 Eylül 2021 tarihli Yönetim Kurulu’nda ek yatırım kararı aldı.

Şirket, büyüyen ticaret hacmini desteklemek adına Kocaeli (KOBİ) Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni bir çelik servis merkezi kurarak yüzde 100 civarında ek bir kapasite artışı sağlamayı planlıyor.

Bu yatırım için 60 milyon TL bütçe ayıran şirket, gelecek 3 yıl içinde yeni çelik servis merkezinin yapımını tamamlayarak faaliyete geçirmeyi planlıyor. En geç 2024 yılı itibarıyla faaliyete geçirecek yeni çelik servis merkeziyle birlikte şirket, kapasitede yüzde 100’lük artış sağlayacak.

. . .

Kennametal, Havacılık ve Uzay endüstrisinde…

Kennametal, havacılık ve uzay endüstrisinde kullanılan bağlantı elemanları delikleri için HiPACS Delik delme ve Havşa açma sistemini tanıttı.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın