sanayi türk

Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberleri, köşe yazıları, demir çelikten makinaya, kalıptan inşaata bütün konuların tek adresi sanayiturk.com.

İstanbul, Türkiye

Çamlık Mah. İlkbal Cd. Pamuk Sk No:12-16 K:2 D:8 Kaçkar Park Plaza, 34774 Ümraniye

Arayın: (216) 466 79 55 (pbx)

Arayın: (216) 466 10 35 (pbx)

[email protected]

Ziraat Katılım’ın önceliği KOBİ’ler!

Ziraat Katılım Bankası, kaynaklarını KOBİ’lerin emrine sunuyor. KOBİ’lerin Ar-Ge kapasitesinin geliştirilmesi adına çalışmalar yaparak projelerine destek veriyor.

Sanayi Türk Haber Merkezi
Sanayi Türk Haber Merkezi

Sanayi Türk'te editör


  • 19 Aralık 2018 - 16:01
  • 4 yıl önce yayınlandı
  • 1 dk okuma süresi
  • 125,1 bin kez okundu
Ziraat Katılım’ın önceliği KOBİ’ler!

Ziraat Katılım Bankası yönetimi, ekonominin belkemiği KOBİ'ler için tüm imkânlarını seferber etti. Bankadan yapılan açıklamada, KOBİ'lerin ülkelerin ekonomik ve sosyal kalkınmasında büyük önem taşıdığı belirtilerek, "Ar-Ge'den yeni yatırıma kadar KOBİ'lerin her aşamasında yanlarında durmaya gayret ediyoruz" denildi.

PROBLEM ÇÖZÜYORUZ

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın 2015- 2018 yıllarını kapsayan ve uygulamaya başladığı KOBİ Stratejisi ve Eylem Planı ile KOBİ'lerin ihtiyaçlarına duyarlı, niteliği yüksek hizmet ve desteklerle KOBİ'lerin üretim seviyesini, yatırım miktarını ve katma değeri artırması amaçlandığı belirtilen Ziraat Katılım açıklamasında, şöyle devam edildi: "Ziraat Katılım olarak, KOBİ Stratejimiz doğrultusunda, girişimciliğin geliştirilmesi ve desteklenmesi, KOBİ'lerin yönetim becerilerinin ve kurumsal yetkinliklerinin geliştirilmesi, KOBİ'lerin Ar-Ge ve yenilik kapasitesinin geliştirilmesi ve girişimcilerin finansmana erişimlerinin kolay ulaşması adına çalışmalar yaparak müşterimizin projelerine destek veriyoruz. KOBİ'ler bankamızın büyüme stratejisinin başında yer alıyor. Çıkış noktamız olan KOBİ'leri en önemli müşteri portföyü olarak değerlendiriyoruz. Pazarlama faaliyetlerimizi belirlerken önceliklerimizi bu strateji çerçevesinde oluşturduk. Bunun sonucunda da KOBİ müşteri portföyü gelişimimiz hızla devam etmektedir."

. . .

11 milyonluk KOBİ desteği!

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine nefes kredisi ile destek olmayı sürdürüyor.


Yorum yazın

Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz.

Bu haberi paylaşın